Тренінг з надання першої допомоги! | Відрадний

Тренінг з надання першої допомоги!

Невідкладна допомога

Невідкладна допомога, тренування на манекені

На Борщагівській, 101-А (або на Дашавській, 6/2 – місце ще точно не визначене) 11 листопада відбудеться тренінг з надання першої долікарської допомоги для всіх охочих. Захід – безкоштовний, його тривалість – орієнтовно 3 години.

«Як і обіцяли, починаємо збільшувати кількість workshop’ів і тренінгів для всіх бажаючих», – пише організатор зустрічі, волонтер Дмитро Буренін. Для участі у тренінгу треба зареєструватися, проте потрапити на такий потрібний урок зможуть не всі: аудиторія обмежена тридцятьма людьми. Тож не баріться і реєструйтеся за лінком: facebook.com/events/1495601250735050/ (натисніть кнопку «+Відвідаю» і повідомте організаторів приватним повідомленням).

Збираючись на тренінг з невідкладної допомоги, візьміть з собою:

- джгут Есмарха (гумовий),

- еластичний бинт,

- за можливості – автомобільну аптечку в базовій комплектації.

Вхід на захід – безкоштовний. Але якщо ви зробите висновок, що ці три години життя ви провели з користю, можна буде «кинути копієчки в скарбничку Мотохелпу»*, яка піде на оснащення і розвиток волонтерів. Мотохелп – це волонтерська ініціатива, яка допомагає армії.

Якщо ви не встигнете зареєструватися на захід і вам забракне місця, організатор просить не турбуватися: попереду – ще багато подібних заходів, які відбудуться протягом зими.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 9 = тринадцять