Транспорт у парку Відрадний: ТОП-5 | Відрадний

Транспорт у парку Відрадний: ТОП-5

 

Останні кілька років показали: парк Відрадний люблять не лише місцеві мешканці. Сюди їздять на прогулянки мешканці всього Києва та околиць! Надивившись на милі «інстаграмні» фото нашого парку у мережі, народ частенько отримує не зовсім правильне уявлення про цю зелену зону. Тут дійсно тихо і затишно, але не у вихідні, не увечері, не у святкові дні і не у період Бабиного літа :) Загалом, парком туди-сюди їздить безліч різної техніки – шурхотливої і навіть гуркотливої!

1. Дитячі візочки. Чотириколісні, триколісні, люльки для немовлят та візочки-велосипеди: цих пристроїв на колесах у парку Відрадний найбільше! Мами, татусі, бабусі, дідусі й няні починають «намотувати кола» навколо озера вже з самого ранку – приблизно з 9:00 (а влітку – навіть з 8:00). Якщо ви проходите повз дитячий візочок зі сплячим пасажиром, будь ласка, переконайтеся, що не розбудите дитинча криком, гучною розмовою, динаміком з вашою улюбленою музикою. У парку багатсько доріжок, і завжди можна обрати «об’їзний» шлях, щоб не наробити незручностей іншим людям.

2. Велосипеди. Нерідко зазирають до нашого парку і велосипедисти. Ще б пак, адже після нещодавнього ремонту їм «виділили» навіть спеціальну зону з трьома паралельними велодоріжками, що сполучаються на поворотах! Ця територія розташована біля паркану зі стадіоном НАУ, у затінку старих дерев. У парку Відрадний прийнято не займати велодоріжки, якщо ви не на двоколісному «коні»: цей простір створений саме для прогулянок на велосипедах.

Поливальна машина

Поливальна машина

3. Спецтехніка Київзеленбуду. Найбільш ранні «пташки» зеленої зони – працівники Київзеленбуду. Вони починають прибирання та догляд за рослинністю зрання: вивозять сміття, стрижуть газони й кущі, поливають зелені насадження. Спецтехніка представлена тут доволі цікавими «екземплярами»: машиною-равликом, що їздить дуже повільно і миє доріжки, ручними та авто-газонокосилками, тракторами, сміттєвозами і навіть асенізаторною машиною, о час від часу приїжджає чистити біотуалети. Отож, дітям, що вивчають цікавий світ техніки, тут є на що подивитися!

Паровозик у парку

Паровозик у парку

4. Паровоз. Якими б не були атракціони на вході до парку, єдина розвага впродовж років лишається незмінна: парковими доріжками неодмінно має їздити паровоз. Колись він містив чотири вагончики, потім був представлений у вигляді довгої гусені, тепер це – два вагони та локомотив, «декорований» широкою трубою прямо перед очима водія. Паровозик їздить за однаковим маршрутом і катає охочих за гроші: перед тим, як проїхати одне коло навколо озера, треба заплатити у касове віконце.

5. Гіроскутери. Ці сучасні «скейти» стають у Києві все більш поширені. Водночас, таку «каталку» має далеко не кожен відрадненський підліток, тому гіроскутери досі перебувають у розряді дивини. Тим не менш, кататися на гіроскутерах до нашого парку приїжджають навіть з інших районів: завдяки рівним доріжкам гуляти таким чином – саме задоволення! До речі, для всіх, хто зацікавився прогулянками на гіроскутері, я советую это спробувати, поки ще не випав сніг!

А яку техніку у парку Відрадний любите розглядати ви? :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


3 + = одинадцять