Товари для авто: точки продажу на Відрадному | Відрадний

Товари для авто: точки продажу на Відрадному

 

Авто у Києві

Авто у Києві

Автівок у нашому районі стає все більше з кожним днем: особливо ця тенденція помітна у місцях, де з’являються новобудови. Кожній машині потрібне гідне обслуговування: необхідно час від часу заїжджати на шиномонтаж, підфарбовувати корпус, робити поточний ремонт… Окрім того, дуже важливо мати «під боком» точки продажу товарів для авто. На Відрадному їх небагато, але все одно є, з чого вибрати.

1. Авточохли. Всі ми знаємо, що приобрести добротні і якісні авточехлы для своєї машини дуже важливо: ця «деталь» має велике значення в експлуатації автівки. Найпростіше у наш час, звісно, обрати авточохли через Інтернет: відшукати потрібний варіант і одразу ж замовити його.

Інший варіант – звернутися до салону з пошиття авточохлів. Один такий є на межі Відрадного і Борщагівки – на проспекті Комарова, 19. Паралельно з чохлами для авто там ще й перетягують меблі, тому можна вирішити одразу два побутових питання.

2. Авторинок «Лепсе». Цей торговельний майданчик насправді розташований не на бульварі Івана Лепсе, а на вулиці Академіка Білецького, 26. Але всі його називають «Авторинок на Лепсе» :) Він працює щодня, окрім понеділка (як і речові та продуктові базари), з 8:00 до 17:00. На авторинку можна купити запчастини для авто, а також і самі машини. Щоправда, про купівлю автівки на базарах ходять нехороші чутки: мовляв, дуже рідко можна знайти там машину без дефектів і «підвохів». А от запчастини – інша тема: по них можна сміливо йти на авторинок. Принаймні, якщо ви точно знаєте, які деталі вам потрібні.

3. Ринок на перетині Комарова і Лепсе. Тут ідеться про звичайний базарчик «під мостом» через бульвар Івана Лепсе. Поряд із торговельним центром «Відрадненський» тут розташований відкритий торговельний майданчик, де продають овочі та зелень. Ну а по периметру базару можна побачити торгові точки – контейнери, де продають різноманітне «залізяччя». Чого тут тільки немає! У контейнерах продають і нові господарські речі, і вживані автозапчастини. Якщо вам підходить такий варіант, можете рушати на ринок на перетині Лепсе і Комарова на пошуки потрібних деталей!

Традиційне запитання до наших читачів: а де ви купуєте запчастини для авто, авточохли та інші «прибамбаси», потрібні для обслуговування машини? Як гадаєте: «реальні» ринки житимуть ще довго чи найближчим часом і їх «пригнобить» інтернет-торгівля?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


1 × = три