Толоки Солом’янського району 2019 | Відрадний

Толоки Солом’янського району 2019

Суботник у парку Відрадний

Суботник у парку Відрадний

Сніг зійшов, погана погода підкидає киянам останні «коники» у вигляді буревіїв, граду та шквального вітру, але час вже подумати і про справжню весну. А весна у Києві – це завжди толоки, на яких охочі мешканці приєднуються до зеленбудівців і спільними зусиллями наводять лад у зелених зонах. Так буде і цього року! Наразі вже відомо, де і коли відбудуться збори волонтерів, які прибиратимуть на у парках і скверах, а також висаджуватимуть дерева. До вашої уваги – толоки Солом’янського району 2019!

Перша весняна зустріч любителів чистих скверів відбудеться вже цими вихідними – 16 березня усіх охочих запрошують до Ландшафтного парку, що на вулиці Волгоградська. Саме там, о 10:00, розпочнеться толока нашого району. Зеленбудівці запевняють: інструменти для прибирання приносити з собою не треба. Усі необхідні лопати, граблі та подібний інвентар (і навіть рукавички для садових робіт) волонтерам нададуть на місці!Власні гроші краще витратити на щось інше. Якщо ж гаманець не дозволяє вам зробити омріяну покупку, на сайті www.moneyveo.ua можна швиденько оформити кредит. Що ж до толоки, то запальна українська музика, смачний куліш та гарячий чай – це все також чекає на тих, хто залучиться до прибирання парку. Приходити на толоку організатори просять у зручному одязі та взутті. Зустріч активістів перед початком толоки відбудеться у верхній частині парку.

Висаджування саджанців дерев у Солом’янському районі відбуватиметься за таким графіком:

16 березня – 18 березня – висаджування сорока тополь італіка чорних на бульварі Вацлава Гавела, 40.

19 березня – висаджування тридцяти псевдотсуг у новенькому сквері біля кінотеатру Тампере.

19 березня – висаджування восьми голубих ялин у сквері на вулиці Михайла Донця (статус скверу на цій вулиці має зелена зона з дитячим майданчиком біля Мамаєвої Слободи).

20 березня, а також 21 березня – висаджування сорока робіній (псевдоакацій) на вулиці Янки Купала.

21 та 22 березня – висаджування двадцяти чотирьох робіній (псевдоакацій) на проспекті Перемоги.

25 та 26 березня – висаджування п’ятдесяти лип на вулиці Борщагівська.

27 березня – висаджування чотирнадцяти сакур у парку імені Островського.

28 та 29 березня – висаджування вісімдесяти чотирьох тополь італіка чорних на захисній смузі бульвару Вацлава Гавела.

Долучитися до висаджування саджанців дерев можете і ви! Перед запланованим візитом варто зв’язатися з КП УЗН Солом’янського району та уточнити час та місце зборів. Вдалих всім толок та гарних зелених зон у нашому місті!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


5 − три =