Технічний трамвай на маршруті 14-го | Відрадний

Технічний трамвай на маршруті 14-го

Технічний трамвай

Технічний трамвай

Вчора (7 червня) біля 21:00 замість 14 трамваю його маршрутом курсував технічний вагон №АВ6 – страшненький трамвай без вікон. Люди, що чекали на транспорт на зупинках, підозріло дивилися на нього, та все ж сідали всередину.

Мешканцям Відрадного добре знайомі ситуації, коли електротранспорт ламається, і доводиться користуватися альтернативними способами діставання на роботу. У таких випадках інколи замість 27 тролейбусу чи трамваїв №14 і 15 на маршрут пускають так звані технічні вагони – транспорт із затемненими вікнами, з лавками замість звичних сидінь. Зазвичай, у такому вагоні перебуває не лише водій, а і його колега, який приймає оплату за проїзд замість кондуктора.

Вчорашній технічний вагон підвозив людей теж не задарма – усі охочі під’їхати трамваєм мали заплатити помічнику водія 1 грн 50 коп., як за трамвайний талон. Проте талонів пасажирам не давали. Їх у водія та його помічника просто не було, адже такий транспорт призначений для перевезення працівників трамвайного депо, а не пасажирів.

До того ж, технічний трамвай виїхав на маршрут не задля заміни робочого транспорту – за 2 хвилини перед ним людей з зупинок забирав звичайний трамвай без жодних поламок. Можна хіба припустити, що вагончик їхав до кінцевої зупинки 14 та 15 трамваїв – Автогенного заводу на проспекті Відрадному – аби надати допомогу котромусь з «припаркованих» там трамваїв.

Та кияни не дуже звертали увагу на відсутність квитків і причини для появи трамвайного «привида» на коліях. Більш цікавим було начиння технічного вагону – такої собі робочої кімнатки працівників Київпастрансу. Тож вечірні пасажири крутили головами на всі боки, розглядаючи диво-трамвай.

Посередині вагона було порожньо, більш просторо, ніж у звичайному трамваї. Натомість, під усіма стінками були розташовані меблі для працівників трамвайного депо: три койки, один стіл, один стіл з шухлядами (на зразок комоду), кілька трамвайних сидінь і аж вісімнадцять шафок для речей. Біля заднього вікна трамваю було розташовано кермо – для того, щоб цей вагончик міг їздити в обох напрямках.

Працівники трамвайного депо – два старших чоловіки – поводилися дуже добродушно і жартували з пасажирами. На запитання, чи часто вони їздять цим маршрутом, чоловіки відповіли анекдотом: «Працюємо по пожежах. Коли пожежі – то хоч стріляйся, а так – цілком можна працювати»!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


2 коментарі до “Технічний трамвай на маршруті 14-го”

  1. Алексей коментує:

    Я ездил в Пущу-Водицу на техпомощи

Напишіть відгук


− 2 = сім