Танці у стилі Дикого Заходу на Гарматній! | Відрадний

Танці у стилі Дикого Заходу на Гарматній!

Дикий Захід

Дикий Захід

21 листопада у будинку культури Росток, що на Гарматній, 26/2, відбудеться зустріч тих, хто цікавиться танцями. «Салун Індичка в соломі» – так називатиметься подія у стилі Дикого Заходу, що триватиме з 15:00 до 19:00. Разом з запальними танцями тут буде й невеличке святкування свята День подяки, яке в Америці відзначають в останній четвер листопада.

«Ласкаво просимо на Дикий Захід. Точні рік і місце не мають цього разу значення, головне – настрій! – кажуть організатори танцювальної зустрічі. – Веселощі танцю і легкість спілкування, наряди будь-яких персонажів, яких можна зустріти в історії, літературі, кіно та інших мистецтвах, що описують життя в преріях, на фронтирі, золотих копальнях і невеликих запорошених містечках».

Отож, 21 листопада у будинку культури Росток можна буде:

- Покрасуватися цікавими і впізнаваними нарядами епохи Дикого Заходу (для чоловіків це можуть бути джинси й сорочки в клітинку, для жінок – довгі спідниці з блузками).

- Полюбуватися спогляданням танцю Контраданс та взяти участь у цьому танці.

- Потанцювати імпровізовані тематичні танці (полька, вальс, котильйон і, можливо, шоттіш).

- Поспівати пісні часів Громадянської війни США, а також пісні у стилі кантрі.

- Смачно перекусити на честь Дня Подяки, відсвяткувавши його у колі однодумців.

З собою обов’язково треба мати змінне взуття. Жінкам заборонено приходити на захід у штанах, а чоловікам – у спідницях :) Шорти заборонені для представників обох статей. Ще одна умова для участі у події «Салун Індичка в соломі» – тверезість. Гостей свята, які вміють добре готувати, просять принести з собою смачний гарбузовий пиріг.

Організатор заходу – Студія Старовинного Танцю La Rêverie. Зв’язатися з ними та отримати додаткову інформацію про танцювальний вечір можна за телефоном: (067) 405-31-64.

* Фото з сайту ndigo.com.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


шість × = 12