Святкування Трійці на Відрадному | Відрадний

Святкування Трійці на Відрадному

Діти з Отчого Дому

Діти з Отчого Дому

23 червня православні та греко-католики відзначатимуть свято Трійці. В Україні це свято прийнято робити вихідним днем: цьогоріч воно припадає на неділю, отже, вихідний переноситься на понеділок. На Відрадному Трійцю відзначатимуть 23 червня у Храмі Святого Покрова Захарії і Святої Праведної Єлисавети, батьків Святого Іоанна Предтечі, а також у Мамаєвій Слободі.

1. Храм Святого Покрова Захарії і Святої Праведної Єлисавети, батьків Святого Іоанна Предтечі (Українська автокефальна православна церква) запрошує парафіян 23 червня на 10:00. Саме у цей час у церкві розпочнеться Святкова Божественна літургія на честь свята Святої Трійці (П’ятидесятниця).

Днем раніше – 22 червня о 10:00 (Троїцька поминальна субота Кличальна) у цій церкві розпочнеться Поминання замордованих Голодомором 1932-1933 років в Україні. Адреса Храму Святого Покрова Захарії і Святої Праведної Єлисавети, батьків Святого Іоанна Предтечі: вул. Суздальська, біля вул. Шепелева, 5.

2. 23 червня о 14:00 у Мамаєвій Слободі розпочнеться відкриття Другого Благодійного духовного етно-фестивалю «Трійця в Мамаєвій Слободі». Програма заходу включатиме концерт церковних дзвонів, конкурс на краще українське вбрання та прикраси, ярмарок етнічних товарів, робіт майстрів та дитячих малюнків, катання на конях у супроводі козаків, частування українськими традиційними стравами, майстер-класи з гончарної та ковальської справи, соломоплетіння, лялькарства та створення троїцьких вінків.

«В рамках фестивалю працюватиме окрема дитяча локація, куди спеціально будуть запрошені дітлахи, зокрема, з відділу токсикології Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» та дитячого будинку Міжнародної Благодійної Фундації «Отчий Дім», – розповідають організатори. – Наймолодші гості матимуть можливість відчути себе справжніми акторами та взяти участь у театральній виставі, а також отримати безліч подарунків та позитивних емоцій!»

Перед початком фестивалю в Ставропігійній козацькій церкві Покрова Пресвятої Богородиці відбудеться святкова Служба на Трійцю: 7:30 – Сповідь, 8:00 – початок Святкової Літургії. Адреса Мамаєвої Слободи: вул. Донця, 2.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− 8 = один