Свіжі новобудови на Відрадному | Відрадний

Свіжі новобудови на Відрадному

Новобудови

Новобудови

Наш район все активніше забудовується: виникають нові житлові будинки, а разом із ними – й сімейні ресторани, фітнес-студії для мам з малюками, приватні дитсадки та інші «бонуси», про які мешканці Відрадного донедавна навіть мріяти не могли. Звісно, є у наших краях і безліч проблем, проте нині поговоримо не про них. Про які новобудови на Відрадному ви чули? Чи знаєте, які житлові комплекси вже введені в експлуатацію, а які перебувають на стадії будівництва? Щоб дізнатися більше про оновлений район, розберемося у двох висотках – «Відрадний» та «Комарова, 46».

Житловий комплекс «Відрадний», вул. Каблукова, 23

Для оновлення житлового фонду нашого району забудовник intergal-bud.com.ua обрав варіант з невисокими будинками: до комплексу входять 5 будинків, в кожному з яких – по 16 поверхів (за сучасними мірками – небагато). Отож цей ансамбль, разом з вдалим ландшафтним дизайном та своєрідним освітленням дворів, створюватиме доволі затишну атмосферу комплексу.

Станом на зараз завершене будівництво першого будинку. Інші чотири черги планують добудувати у наступному році. Тоді, окрім новеньких квартир, у цій місцині з’являться дитячі майданчики, магазини, майданчик для занять спортом, різні заклади сфери послуг.

Цікаво, що загалом житловий комплекс включатиме 641 квартиру. Найменша з них матиме площу лише 27,5 кв.м, а найбільша – 85 кв. м. Відповідно, у будинках цієї групи можна придбати однокіматну, двокімнатну та трикімнатну квартиру. «Родзинка» цього ЖК – ремонт під ключ. Оздоблювальні роботи можна замовити, наперед озвучивши свої побажання забудовнику! Ну а загалом, житловий комплекс «Відрадний» розташується на площі 1,53 га.

Житловий комплекс «На Комарова, 46», пр. Комарова, 46

За цією адресою вже розташувався житловий комплекс, що складається з двох 16-поверхових будинків. Площа квартир у них – від 45 до 80 кв.м, що відповідає середнім розмірам за нинішніх часів. Загалом, у ЖК «На Комарова, 46» 250 квартир, але окрім них новобудови передбачають дитячий та спортивний майданчики, зону відпочинку, гостьову парковку, магазини та об’єкти сфери послуг (незабаром вони розташуються на перших поверхах будівель).

Якщо вам сподобався цей житловий комплекс, не гайте часу: обирайте квартиру, адже будинки вже побудовані. Щоправда, будьте готові до невеличкого нюансу: незабаром може відбутися перейменування проспекту Космонавта Комарова у Києві на проспект Любомира Гузара, тож новосілля можна буде відсвяткувати вже за іншою адресою.

* Фото з сайту teise.pro

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


1 + шість =