Суботник у парку Відрадний | Відрадний

Суботник у парку Відрадний

Кияни прибрали сміття та висадили дерева

Суботник у Відрадному

Суботник у Відрадному

20 квітня у всій столиці відбувся великий суботник: держслужбовців та працівників комунальної сфери попросили прибрати на вулицях міста у «добровільно-примусовому» порядку, а волонтери збирали сміття за власної ініціативи. Масштабна толока була й у парку Відрадний (вул. Героїв Севастополя): тут робота кипіла вже від самого ранку.

У Відрадному парку прибирали студенти Національного авіаційного університету, працівники апарату Президента України, Державного агентства екологічних інвестицій України, Міністерства екології, Ради національної безпеки і оборони та активісти руху «Зробимо Україну чистою». У парку, який має площу аж 16 гектарів, вони висадили 300 саджанців дерев та 200 кущів, замели мітлами минулорічне листя й сміття та склали непотріб до сміттєвих мішків.

Старе листя в парку

Старе листя в парку

Волонтери постаралися на славу, проте деяких моментів не врахували. Наприклад, зметене докупи листя так і залишили у парку: ввечері 20 квітня воно так і лежало на землі, маючи всі шанси розлетітися парком знову.

Суботник: велике прибирання

Суботник: велике прибирання

Компанія МТС взагалі шокувала мешканців Відрадного: на суботник МТС привезли звукову техніку і дуже гучно запустили музику. На думку представників компанії, доречним музичним супроводом прибиранню були воєнні пісні на кшталт «Катюші». Але якщо про смаки не сперечаються, то етика – однакова для всіх. Відрадненські матусі дуже скаржилися, що через надміру гучну музику від МТС вони не можуть гуляти парком з грудними дітьми, які сплять у візках.

Саджанці паркових дерев

Саджанці паркових дерев

Також незрозумілим нам видається повідомлення на сайті Київської міської адміністрації про те, що на суботнику у парку Відрадний «очистили витоки ріки Либідь». Мова йде про озеро у парку Відрадний (озеро Інтеграл), яке після суботника все одно залишилося брудним. Окрім того, ввечері після толоки в озері плавало багато мертвої риби, але про це на сайті Відрадний.ком буде окрема публікація.

Польова кухня

Польова кухня

До речі

Загалом по Києву у великій толоці взяли участь більш як 106 тисяч мешканців столиці. Вони прибрали у 114 київських скверах та парках, облаштували 436 гектарів газонів та квітників, очистили 90 гектарів берегових смуг водойм, знищили 96 стихійних сміттєзвалища та вивезли з них 9 тис. кубічних метрів сміття. Стосовно ж зелених насаджень, то у Києві протягом суботника висадили більш як 11 тис. дерев та понад 20 тис. кущів.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


2 коментарі до “Суботник у парку Відрадний”

  1. [...] встиг відшуміти великий київський суботник, як комунальники почали палити сміття. Після толоки у [...]

  2. [...] у парку відбувся суботник, тож підозри перехожих впали на прибиральників. [...]

Напишіть відгук


8 − три =