Стрибай, Відрадний: батути на Василенка! | Відрадний

Стрибай, Відрадний: батути на Василенка!

Стрибки на батуті

Стрибки на батуті

У суботу, 30 січня, з 16:00 до 19:00 на Василенка, 1 можна буде добряче пострибати! Тут любителі стрибків SNEGOJUMP організують заняття на батутах для всіх охочих. На всі три години стрибків набирають лише одну групу – 15 чоловік, тож поспішіть записатися, якщо вам до душі такий активний відпочинок!

«Йоу, хлопці, готові пострибати? У нашому розпорядженні – цілий батут ний зал, можна стрибати та весело проводити час, за це подяка Jumping Hall. – Пишуть організатори спортивної зустрічі. – З собою треба мати спортивну форму (штани, кофту – бажано, з закритими рукавами і колінами, свіжі шкарпетки). Хто хоче пострибати з дошкою, з собою треба мати чисті кеди або кросівки. У залі працюватимуть два тренери, які розкажуть, покажуть і змусять вас зробити Салютуху :) Приходимо, дурачимося, стрибаємо та допомагаємо один одному».

Вартість тригодинних стрибків для однієї людини – 180 грн (ці гроші треба заплатити організаторам наперед). В ціну включена робота двох тренерів, вода, чай та печивко. Організатори анонсують також і фотопідтримку заходу.

«У нашому розпорядженні: 5 спортивних батутів із захистом, мати для розминок, зона розминки, поролонова яма, дошка для стрибків Vodabord, установка з фалом для вейкбордистів, душ, туалет, 2-3 балансборди, зона чіл ауту, чай-кава, Wi-fi», – розповідають у SNEGOJUMP.

Записатися на стрибки можна за телефонами: (063) 953-47-01, (050) 415-84-95.

Ну а ми з цього приводу хочемо поставити вам стару добру пісеньку :)

* Фото з сайту examiner.co.uk

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× шість = 48