Страусина ферма під Києвом: верблюди, гуси і віслюк Миколка | Відрадний

Страусина ферма під Києвом: верблюди, гуси і віслюк Миколка

Вхід до Страусиної ферми

Вхід до Страусиної ферми

Відрадний – Берестейська – Нивки – Страусина ферма у Ясногородці. Саме так виглядає маршрут, яким можна дістатися до цікавого (особливо для малечі!) місця відпочинку під Києвом. Плануючи дозвілля з дітьми, завжди доводиться враховувати багато чинників. Важливо, щоб відпочинок був насичений, недорогий, та ще й на свіжому повітрі! Під ці критерії підпадає Страусина ферма, де малята можуть побачити цікавих тварин, школярі – відвідати цікаву екскурсію, а дорослі – позмагатися у стрільбі з лука та поспілкуватися за горнятком чаю в чарівній альтанці. Принаймні, Страусина ферма, що в Ясногородці під Києвом, пропонує усі перелічені цікавинки.

Їхати до ферми далеченько, від Києва – десь 40 км. Тому ідеальний варіант – скористатися машиною. Спеціальних трансферів сюди немає, але можна приїхати й громадським транспортом (від «Нивок» їздить маршрутка № 376, вартість проїзду – 15 грн). У будь-якому разі, дорога від столиці займає не менше 30 хвилин.

На вході гостей зустрічає мапа ферми. Тут можна розгледіти розташування вольєрів з тваринами, різних розважальних куточків, місцевого ресторанчику, сувенірних яток…

Мапа ферми

Мапа ферми

… можна, якщо тітонька-білетер дасть вам роздивитися мапу. А скоріше за все, вона авторитетно заявить вам, що вивчати схему немає сенсу, тому що «сюди і сюди – не можна», і взагалі, «можна ходити тільки тут, по колу». Справа в тому, що територія, дозволена для огляду, напряму залежить від екскурсій (тут вони відбуваються кожні дві години у будні дні і щогодини у вихідні). Якщо ви приїдете до ферми між екскурсіями, то до страусів вам не дозволять пройти: без гіда підходити до цих довгошиїх птахів – небезпечно. Відтак, у вас є два варіанти: чекати на наступну екскурсію або гуляти територією Страусиної ферми майже без страусів.

Центральна площа Страусиної ферми прикрашена ось такими цікавими артефактами. Величезне яйце, розписане орнаментами різних областей України, стоїть біля ще одного художнього об’єкта – старенької «Волги» у наших національних кольорах. Попри те, що екскурсії (навіть школярам!) тут проводять російською мовою, на кожному кроці можна побачити синьо-жовті прапори.

Писанка і патріотична автівка

Писанка і патріотична автівка

Заквітчана верблюдиця – і та патріотка! Вона поводиться чемно, не плюється, але на фотографування реагує різким наближенням мордочки до об’єктива.

Верблюдиця

Верблюдиця

На верблюді можна покататися: одне коло коштує 25 грн для дітей і 30 грн для дорослих. А для того, щоб влучно сісти між двох горбів цієї тварини, треба піднятися сходами!

5

У сусідній загороді біля верблюда – віслюк. Він дуже любить людей і охоче підходить поспілкуватися. Щоб зручніше було знайомитися з відвідувачами ферми, навіть прогриз собі «віконця».

Віслюк

Віслюк

Є тут і ще один віслюк – Миколка. Він більш ручний, тому стоїть без огорожі, лишень прив’язаний до дерева. Цей віслючок катає відвідувачів: за одне коло «бере» 25 грн. Коло тут досить маленьке, тому, саджаючи дитину на спину віслюка, будьте готові викласти всі 50 грн. Ця тваринка, схоже, має непогане почуття гумору: крутить головою на всі боки, дивлячись прямо вам у вічі. «Миколка, не балуйся!» – каже господар віслюка, намагаючись присікти такі «загравання».

Віслюк Миколка

Віслюк Миколка

Самі ж страуси сховані від очей подалі. Одна огорожа з пташатами за територією верблюда, а інші – ще далі, тож без екскурсовода дійсно важко потрапити до найбільших у світі птахів. Страусів тут бережуть, як зіницю ока, ще й через те, що вони – «курка, що несе золоті яйця». Попередньо домовившись, на фермі можна купити делікатесне м’ясо страуса, а також величезну кількість сувенірів: починаючи зі шкіряних блокнотів (обкладинка обтягнута шкірою страуса) і закінчуючи розписаними страусиними яйцями.

Страуси на фермі

Страуси на фермі

А от кроликів, здається, розводять просто для краси. Тут можна побачити найрізноманітніші заячі породи – від короткошерстих до кучерявих, від білосніжних до рудих.

Кролики

Кролики

Яка ж ферма без овець? Їх тут також вистачає. Загалом, Страусина ферма в Ясногородці нагадує Мамаєву Слободу в Києві, проте більшу кількість тварин тут умістили на меншій території.

Вівця

Вівця

Для любителів пернатих на фермі також вдосталь цікавинок. Тут є й індики, і гуси, і качки, і більш екзотичні птахи – пави, цесарки, фазани.

Індик

Індик

 

Гусак

Гусак

Судячи з переритого ґрунту, місцевим кротам тут теж подобається!

Кротячі нори

Кротячі нори

Відпочинок на свіжому повітрі був би неповний без гойдалок, тож на фермі є і ось такі солідні лави, і дитячий майданчик з пістрявими гойдалками.

Велика гойдалка з дерева

Велика гойдалка з дерева

У будні дні на ферму приїжджають школярі – аби на екскурсії дізнатися про те, що страусенята від народження вміють танцювати вальс. Наприклад, ось ця група дітей приїхала з Бучі:

Екскурсія на Страусиній фермі для дітей

Екскурсія на Страусиній фермі для дітей

Для дітей на Страусиній фермі є додаткові розваги, окрім спостерігання за тваринами. Стрибки на батуті, блукання у великому мотузковому лабіринті – усе це коштує додаткових грошей.

Розваги для дітей

Розваги для дітей

Можна тут і постріляти з лука. Особливо популярна ця розвага у компаній, які відзначають на фермі свята. А ще, тут влаштовують різноманітні квести і забави. Словом, за ваші гроші на Страусиній фермі під Києвом зроблять все, що забажаєте!

Тир

Тир

P.S. Ціни на Страусиній фермі: вхідний квиток для дорослої людини – 10 грн, для дитини – 5 грн, екскурсія – 30 грн для дорослих, 20 грн для дітей, стрибки на батуті, стрільба з лука, катання на машинках, лабіринт з мотузок – 20-50 грн, мило ручної роботи (з жиру страуса) – 20 грн за 100 г, пір’я страуса – 80-250 грн за 1 шт., м’ясо страуса – 250 грн за 1 кг, запечене м’ясо страуса у ресторані – 150 грн за 200 г, пиріжок з м’ясом страуса – 10 грн, салат з м’ясом страуса – 81 грн за 250 г.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Влітку точно треба купить кондиционер киев і рятуватися від спеки, вчасно вмикаючи його! Кондиціонер – дуже вигідна покупка і справжній домашній помічник!

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


один + = 5