СТО на Відрадному біля залізниці | Відрадний

СТО на Відрадному біля залізниці

СТО на Відрадному в Києві

СТО на Відрадному в Києві

У нашому районі є, де відремонтувати свого залізного коня: особливо це стосується початку бульвару Івана Лепсе і кінця проспекту Відрадного, де розташовано багатсько станцій техобслуговування. Але що робити, якщо ви заїхали подалі від «цивілізації», і знадобився терміновий ремонт? Про це поговоримо у нашій свіженькій публікації!

Якщо ви опинилися у тій частині Відрадного, яка межує із залізницею (від Караваєвих Дач і до Київ-Волинського), для ремонту вам підійде станція, розташована неподалік. Ми знайшли чотири автосервіси у цьому районі:

1. СТО Автопост. Якщо ви їдете з боку Київ-Волинського через Новопольову в сторону центру, «вітрину» цього СТО явно не пропустите. Тут, на розі Новопольової і Шепєлєва, у приватному секторі видніється велике табло з біжучим рядком, з якого можна дізнатися про послуги СТО. Автосервіс працює щодня, крім неділі, з 10:00 до 19:00, а у суботу – з 10:00 до 18:00. Тут вам допоможуть відремонтувати машини Hyundai, Honda, Acura та KIA: зроблять шиномонтаж, ремонт інжекторних систем, стартерів, замінять авторідину, пофарбують авто, словом, проведуть повноцінну діагностику проблем та їх усунення.

2. Автосервіс на Новопольовій, 67. Це СТО працює цілодобово! Тож сміливо рушайте сюди у будь-який час доби. Тут спеціалізуються на оптиці, ремонту пластику, зварювальних роботах, рихтовці, фарбуванні, установці парктроніка тощо. Ця станція техобслуговування ремонтує автівки будь-якої марки, а також пропонує знижки постійним клієнтам. Ще тут люблять хвалитися використанням матеріалів від європейського виробника – концерну BASF.

3. СТО на Постовій. Постова – це невеличка вулиця у приватному секторі, розташована паралельно Новопольовій. На Постовій, 64 розташована станція техобслуговування під назвою «Відрадний». Конкуренція в нашому районі велика, тому кожен автосервіс обирає «навороти», якими відрізнятиметься від інших. Відтак, на СТО Відрадний не лише ремонтують автівки, а й переобладнують мікроавтобуси, роблять тюнинг, встановлюють сигналізацію, роблять шумоізоляцію автівок, лагодять гальмівну систему та багато іншого.

4. Шиномонтаж на Суздальській. Вул. Суздальська, 3, через дорогу від паркану Кисневого заводу – тут розташований ще один Шиномонтаж. На його паркані висить банер з зображенням колеса, тому цей автосервіс ви також не проїдете. Тут можна підкачати колеса та зробити дрібний необхідний ремонт авто.

А ви знаєте ще якісь станції техобслуговування на Відрадному неподалік залізниці? Якщо так, то діліться адресами у коментарях!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− 5 = один