СТО для Audi біля Відрадного | Відрадний

СТО для Audi біля Відрадного

Audi

Audi

Останнім часом ми публікуємо багатсько текстів про сервіс для автомобілів. Це й не дивно, адже «популяція» відрадненців росте, а з нею збільшується і кількість «залізних коней» району. Тому сьогодні пропонуємо поговорити про більш вузьку тему – станції технічного обслуговування для машин марки Audi.

Підніміть руку, хто знайшов для своєї автівки цієї марки ідеальний автосервіс! І напишіть нам всі деталі у коментарях :) Сподіваємося, власники СТО точно знатимуть потреби своїх клієнтів та створять такі автосервіси, які будуть зручні багатьом. Ну а поки що – перелік СТО для Audi біля Відрадного!

1. СТО Крамар. Адреса: вул. Пост-Волинська, 3. Основний «профіль» станції техобслуговування – ремонт кузовних автомобілів, проте і «легковикам» тут можуть допомогти. Тут обслуговують автівки багатьох марок, серед яких є і Audi. Діагностика і ремонт ходової, планове техобслуговування, зварювання аргоном, діагностика і ремонт КПП, рихтування та шпаклювання кузовів, малярні роботи, підготовка машини до продажу, заправка центральної змазки (це стосується тягачів та спецтехніки) – ось, що пропонують на цій станції. Крім того, спеціалісти СТО можуть виїжджати на місце поламки авто.

2. СТО Укр-Турбо. Обслуговування автівок марки Audi – не основний напрям роботи цієї станції техобслуговування: разом з нею, тут приймають й інші автомобілі. Головний «коник» цього СТО – продаж турбін та турбокомпресорів для легковиків та вантажних машин, а також спеціальної та будівельної техніки. Тут у наявності можна знайти турбокомпресори і турбіни відомих фірм: Mitsubishi, Garrett, BorgWarner Turbo Systems, Holset. Адреса СТО Укр-Турбо: вул. Миколи Трублаїні, 2. (Це СТО розташоване не на Відрадному, хоча й неподалік – ближче до Окружної).

3. СТО Автофест. Для обслуговування Audi підійде й інше СТО – Автофест, що на Виборзькій, 103. Шумоізоляція, віброізоляція, діагностика та ремонт авто, фарбування корпусу, шино монтаж та балансування, ремонт КПП, ремонт двигуна, встановлення сигналізації та багато іншого можуть зробити у цьому автосервісі.

4. СТО Автоком ГБО. Адреса цієї СТО: вул. Гонти, 1. Це також не Відрадний, але зовсім неподалік – на Шулявці. Цей сервісний центр цілком зорієнтований на малини Hyundai, але також тут обслуговують Audi. У центрі Автоком можна купити як запчастини, так і цілі автомобілі. А ще, ця точка обслуговування авто зручна тим, що працює цілий тиждень без вихідних, та ще й цілодобово.

Фото з сайту avtosvit.biz

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 4 = тринадцять