Стартував конкурс на посаду директора дорослої поліклініки Медмістечка | Відрадний

Стартував конкурс на посаду директора дорослої поліклініки Медмістечка

Конкурс на посаду директора поліклініки

Конкурс на посаду директора поліклініки

17 листопада Солом’янська районна адміністрація оголосила про проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Солом’янського району м. Києва. Це означає, що найближчим часом наша поліклініка, розташована на проспекті Любомира Гузара, 3, може отримати нового керівника.

Нині триває прийом документів від охочих очолити поліклініку: це період завершиться 1 грудня. Вже 6 грудня на засіданні конкурсної комісії стане відомо, хто ж стане менеджером ключового закладу «первинки» нашого району.

На сайті адміністрації детально розписані вимоги до конкурсних кандидатур. Зокрема, претендент на посаду повинен мати вищу медичну освіту за напрямами «Медицина», «Лікувальна справа», «Гігієна, санітарія, епідеміологія» або «Педіатрія», мати досвід проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю, проходити курси чи стажування для підвищення кваліфікації, мати стаж за фахом не менш як 3 роки та мати сертифікат лікаря-спеціаліста й посвідчення про присвоєння кваліфікаційної категорії за однією із спеціальностей, у тому числі «Організація і управління охороною здоров’я», не нижче першої категорії.

Разом з резюме та документами конкурсанти можуть скерувати до районної адміністрації свої пропозиції щодо залучення інвестицій до поліклініки, власне бачення шляху до покращення показників діяльності закладу, план з його реформування.

Отож, перевтілення поліклініки у сучасний медичний заклад ще не завершене: попереду на неї чекає реформування на чолі з новим керівником.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім − 3 =