Стадіон 52 школи: хід будівництва | Відрадний

Стадіон 52 школи: хід будівництва

Стадіон школи №52

Стадіон школи №52

На Відрадному тривають ремонти: то тут, то там видніються гори гравію та піску, шумлять трактори та бульдозери. Одне з таких місць зараз – стадіон Спеціалізованої школи №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій. Раніше спортивна територія не була обгороджена парканом та мала лише стареньке футбольне поле з асфальтовою доріжкою навколо і сякими-такими трубами і лазалками з минулого сторіччя. Нині ж, завдяки Громадському бюджету школа здійснює прорив – ремонтує цю місцину та облаштовує невеличке футбольне поле.

Станом на початок листопада на стадіоні 52 школи вже проведені такі роботи:

- Облаштоване міні-футбольне поле (з того боку території, де розташований поліцейський відділок). Школярі нарешті бігатимуть по полю зі штучним газоном, а не по лисуватій витоптаній землі. На полі вже зараз відбуваються невеликі матчі, адже по боках газону встановлені й ворота.

- Зроблена доріжка з декоративним покриттям навколо футбольного поля і трохи далі (в сторону ліцею «Престиж»). Інакше кажучи, нова доріжка розташована на місці старої.

- Встановлений паркан, яким школа нарешті відгородила свою спортивну територію від зайд (туди раніше любили заходити вигулювачі собак та гучні компанії, що розпивали напої прямо на спортивних знаряддях –трубах біля скверу).

На стадіоні зараз не ідеальний порядок, адже роботи ще не закінчені – потрібне додаткове облаштування території навколо футбольного поля та встановлення інших запланованих спортивних майданчиків. Однак виглядає все чисто і охайно: як повідомляє сайт школи, 1 листопада задля наведення «марафету» з сюди канікул виходили вчителі з мітлами.

Разом з тим, ми помітили, що новий паркан дещо зменшив територію школи. Це видно з боку поліцейського відділку: новий паркан майже на метр дистанціюється від залишків старого паркану. Гадаємо, на такий крок могли піти заради здешевлення будівельних робіт чи самих елементів паркану. А ще, у старий паркан буквально вросли кілька дерев, отож, можливо, таким чином школа хоче позбутися проблем з цими насадженнями.

Новий паркан і старий паркан

Новий паркан і старий паркан

Коли буде завершено будівництво спортивної зони у 52 школі? Точної відповіді на це запитання немає, адже не все так гладко з фінансуванням. Гроші на ремонт стадіону школа виграла завдяки участі у Громадському бюджеті 2017 року, проте кошти не надійшли вчасно. За інформацією сайту m.znaj.ua, станом на 1 вересня 2018 року із запланованих 2 млн грн на стадіон (громадський проект №194) чиновники виділили лише 480 тис. грн. Чека свого часу і спортзал цієї школи: із обіцяних майже 2 млн грн (громадський проект №87) на вересень було виплачено лише 90 з гаком тис. грн. Ну а громадський проект цієї школи №186 («Зразкова пришкільна територія школи №52») поки що й зовсім залишився фінансування, хоча мав би отримати 2 млн. грн. За ці гроші, до речі, можна купить квартиру у сучасному житловому комплексі з готовими дитячими та спортивними майданчиками!

Що ж, сподіваємося, навчальний заклад нарешті доотримає усі обіцяні кошти та зможе потішити своїх учнів, вчителів та батьків новеньким стадіоном!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× два = 10