Співоче поле: Хрещення Русі від Солом’янки | Відрадний

Співоче поле: Хрещення Русі від Солом’янки

Хрещення Русі, Співоче поле

Хрещення Русі, Співоче поле

На Співочому полі у Києві (Печерський ландшафтний парк біля Києво-Печерської лаври) відкрили виставку квітів, приурочену до 1025-ї річниці хрещення Київської Русі. Свої ландшафтні композиції на схилах парку презентували усі райони столиці, серед яких і наш – Солом’янський.

Кожен з десяти районів Києва був представлений командою фахівців Київзеленбуду. Саме це підприємство відповідає за висадку та догляд за зеленими насадженнями міста, а також за чистоту у парках та скверах. Крім того, саме працівники Київзеленбуду прикрашають столицю різноманітними цікавинками з квітів: клумбами, квітковими годинниками тощо. Ще один пункт – участь у виставках на кшталт нинішньої – Хрещення Русі на Співочому полі.

У цій виставці комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Солом’янського району м. Києва презентувало композицію надзвичайної краси, яка називається «Славетним Дніпром до священного світла». Тут зображені два старовинні човни з вітрилами, що розсікають хвилі Дніпра. Звісно ж, і човни, і річка виготовлені з живих квітів.

Площа квіткової композиції Солом’янського району – аж 170 квадратних метрів! Над висадкою квітів та оформленням композиції працювало 27 працівників Київзеленбуду. Вони висадили 13 тисяч рослин, аби відвідувачі Співочого поля полюбувалися композицією на тему хрещення Київської русі.

Як роблять квіткові композиції?

В кожному районному осередку Київміськбуду працює дизайнер, який малює на папері ескіз композиції. Потім цей малюнок сканують і пропускають через спеціальну комп’ютерну програму, яка розраховує, скільки яких квітів знадобиться для рідних частин композиції. Після цього Київзеленбуд закуповує необхідну кількість рослин, їх висаджують, вирощують та наносять останні штрихи іншими матеріалами. За такою схемою робили й роботи для виставки Хрещення Русі на Співочому полі.

До речі

Київзеленбуд Солом’янського району базується на Відрадному. Адреса підприємства: вул. Новопольова, 95. Телефон: 497-50-77.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 + = сімнадцять