Спектакль у НАУ: Камені пройдених доріг | Відрадний

Спектакль у НАУ: Камені пройдених доріг

Театр Екіпаж

Театр Екіпаж

17 листопада о 19:30 у стінах Національного авіаційного університету (пр. Комарова, 1, Центр культури і мистецтва, 3 поверх) розпочнеться показ вистави від театру Екіпаж. Спектакль у жанрі театрального бенефісу називатиметься «Камені пройдених доріг».

«Кажуть, у житті будь-якої людини буває етап, щоб розкидати каміння, а потім настає час їх збирати. Ще кажуть – скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти. Скажи мені, що ти їси, і я скажу, що ти є… Але можна продовжити: скажи мені, що ти читаєш, і я скажу чим ти наповнений», – такими словами розпочинають анонс спектаклю представники театру.

Вони цитують твір письменника Стівена Кінга, де той запропонував цікавий образ людського мозку у вигляді горища, заповненого думками, ідеями, книгами і знаннями – такого горища, де у потрібний момент можна знайти необхідну інформацію, риючись у запорошених полицях своєї пам’яті.

«Ми сподіваємося, що спектакль «Камені пройдених доріг» у театрі Екіпаж своїм зверненням до великих і улюблених авторів освітить безліч «горищ» променями мудрості і скарбами гумору», – зазначають у театрі.

Триватиме вистава 75 хвилин. Місце проведення: НАУ, пр. Комарова, 1, чорний вхід, третій поверх. Початок – о 19:30. Бронювати місця можна за телефоном: (093) 051-34-84.

До речі

Театр Екіпаж показує спектаклі 12-15 разів. Приміщення, де відбуваються вистави, досить невелике, але тут чекають на кожного відвідувача. Глядачі, які бронюють місця наперед, перед спектаклем знаходять свої прізвища на папірцях, розкладених на сидіннях, відтак можна стверджувати: Екіпаж – театр, де відвідувачів знають поіменно! :)

Фото зі сторінки театру у Фейсбуці.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− два = 0