Соціальні ініціативи Відрадного 2020 | Відрадний

Соціальні ініціативи Відрадного 2020

Зоо урок

Зоо урок

Продовжуємо підводити підсумки голосування у Громадському бюджеті 2020 і роздивлятися переможні проекти. Серед ініціатив, які набрали достатню для отримання фінансування кількість голосів, багато соціальних – скерованих на подолання бар’єрів у суспільстві, на навчання або підтримку. Ось вони – найкращі соціальні ініціативи Відрадного та прилеглих районів, які будуть втілені 2020 року.

1. Гетьманські дні у сквері на Польовій 56-74, проект №1290, лідер – Василь Харченко. Судячи з опису, наступного року на нас чекає низка цікавих просвітницьких заходів для дітей у сквері за адресою: вул. Вадима Гетьмана, 46-А/2. Змагання та спільний перегляд відеоматеріалів матимуть патріотичну спрямованість та покращать знання дітей про рідний край.

2. Громадська станція сортування відходів на Відрадному, проект №1176, лідер – Євгенія Рєзнікова. Згідно із цією ініціативою, на Відрадному буде встановлено кілька компостерів – місць для компостування опалого листя. Крім того, кошторис передбачає інформування мешканців Відрадного про правильне поводження з відходами, отож у результаті впровадження проекту у нашому районі має стати чистіше.

3. Школа юного господаря, проект №2251, лідер – Ірина Крезуб. На вулиці Михайла Донця, 25/89 буде організоване навчання людей з інвалідністю соціально-побутовим навичкам, що допоможуть їм стати більш самостійними. Цей проект розрахований на дітей та молодь з інвалідністю.

4. Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості “Сонячний каштанчик”, проект №142, лідер – Олег Мельник. Наприкінці весни та у перші дні літа 2020 року у Центрі культури та мистецтв НАУ відбудеться міжнародний мистецький фестиваль для дітей. Співи, танці та циркове мистецтво – усе це буде представлено дитячими колективами на фестивалі. Організатори підійшли до своєї справи дуже серйозно, тому у бюджеті розписано все до дрібниць – навіть до закупівлі призових м’яких іграшок-каштанчиків.

5. ZOO-УРОК «High level 2019», проект №929, лідер – Руслана Рощіна. Це цикл із 5 занять про тварин та природу від Київського зоопарку, розрахований на учнів 7-9 класів. Керівники проекту відберуть школи-учасниці за рейтингом та показниками навчання біології, а директори цих шкіл оберуть, який з класів (лише один від школи) зможе відвідувати заняття.

6. Якісний публічний простір біля КПІ по вул. Борщагівській, проект №2222, лідер – Олександр Рак. На вулиці Борщагівська, 128 планують облаштувати гарний «п’ятачок» з сучасними лавками та павільйонами зупинок громадського транспорту, аби у цьому місці було приємно перебувати. Крім того, там буде зелена зона, жива огорожа а інші витвори ландшафтного дизайну.

7. Фестиваль студентської творчості “Студентська весна”, проект №2013, лідер – Єгор Часновський. Цей захід відбудеться на території НАУ (скоріше за все – у Центру культури та мистецтв НАУ) і передбачатиме виступи розважальних та гумористичних колективів. Буде цікаво та доступно для кожного!

8. Мати героя: від болю до зцілення, проект №2069, лідер – Наталія Москалець. За адресою вул. Гарматна, 31 матері загиблих героїв, які вже подолали кризу, надаватимуть допомогу тим, хто тільки починає жити зі втратою. У рамках проекту, що базується на принципі «рівний – рівному», учасниці будуть приходити додому до жінок, що потребують допомоги, а також разом братимуть участь у зустрічах груп. Ярмарок професій, літературний клуб, кінопокази, екскурсії Києвом та арт-терапія допоможуть подолати кризу жінкам, які стратили своїх дітей на війні.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Ще одна цікава соціальна ініціатива www.здорова-країна.укр допоможе позбутися проблем залежності. Якщо вашу сім’ю спіткало це лихо – зверніться до професіоналів.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 + шість =