Соціальна акція: Ісіда дає гроші за журавликів | Відрадний

Соціальна акція: Ісіда дає гроші за журавликів

Орігамі Журавель

Орігамі Журавель

Клініка Ісіда, розташована на Відрадному у межах Медістечка, час від часу проводить цікаві соціальні заходи. Ми намагаємося повідомляти наших читачів про всі безкоштовні лекції, які відбуваються у цьому закладі, і анонси яких встигаємо побачити вчасно :) Сьогодні, зайшовши на сайт Ісіди, ми були приємно вражені новою акціє від клініки. «1000 журавликів» – так називається кампанія зі збору паперових журавликів, виконаних у техніці орігамі, до якої можете долучитися і ви!

«У далекій Японії вже багато століть існує легенда, здатна дарувати чудо усім, хто повірив у неї. Японський журавлик «цуру» ̶ символ довголіття, щасливого життя і благополуччя. Згідно з легендою, якщо у Вас є заповітна мрія, необхідно зробити 1 000 паперових журавликів, і вона обов’язково збудеться», – зазначено на сайті медичної установи.

Заради настання миру і втілення найнеймовірніших бажань, клініка разом зі своїми пацієнтами хоче створити свою тисячу журавликів. «Якщо у Вас є заповітне бажання і Ви найбільше хочете, щоб воно здійснилося, зробіть паперового журавлика і помістіть його до спеціального боксу, який розміщений у всіх відділеннях клініки Ісіда», – кажуть організатори акції.

Створивши журавлика, ви не тільки наблизите свою мрію, але й зміцните надію на одужання і щасливе майбутнє важкохворих дітей. За кожного створеного журавлика клініка перерахує 15 гривень до міжнародного благодійного фонду допомоги важкохворим дітям «Таблеточки».

«Завдяки спільному вкладу у діток з’явиться шанс на щасливе майбутнє, а тисяча журавликів поселяться в виписаний зоні клініки і символізуватимуть мир і благополуччя. Нехай дива трапляються!» – підсумовують у клініці Ісіда.

Робіть журавликів орігамі і долучайтеся до акції!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ сім = 13