Сквер біля Тампере: будівництво завершується | Відрадний

Сквер біля Тампере: будівництво завершується

Новий сквер на Відрадному

Новий сквер на Відрадному

Два місяці минуло з тих пір, як будівельна техніка почала шуміти у сквері, що оточує кінотеатр «Тампере». А з того часу, як місцеві мешканці почали мріяти про оновлення цієї відпочинкової зони, минули взагалі роки: останнім часом закинута територія перетворилася на місце зустрічі асоціальних елементів та розпиття оковитої. Сподіваємося, що ремонт піде на користь новому-старому скверу! Ну а поки подивимося, що ж новенького буде у його межах.

Одразу зазначимо, що осіннє будівництво скверу зачепило три території:

- частину скверу між кінотеатром «Темпере» з одного боку та ремонтом взуття і кав’ярнею «КофейОк» з іншого боку;

- частину скверу між кінотеатром «Тампере», ліцеєм «Престиж» та аптекою «Фармація», включно з дитячим майданчиком;

- асфальтовану доріжку з газонами по боках, розташовану між кінотеатром «Тампере» та центральним входом до парку Відрадний.

Оновити сквер обіцяли впродовж двох місяців – вересня та жовтня (саме ця інформація вказана на інформаційних табличках, вкопаних по обох боках від «Тампере»). Проте за вказаний час навести «марафет» на цих зонах не вдалося, отож нині робота кипить, і над облаштуванням скверу працюють десятки фахівців. Щоправда, є у нас ще одне припущення щодо причини такої активності: чекають на Кличка :) Мер Києва незабаром має відвідати офіційне відкриття відремонтованого холу дитячої поліклініки у Медмістечку, а значить, може заїхати «у гості» до Тампере.

Доріжки у сквері

Доріжки у сквері

Отже, що нового буде у сквері?

1) Нові доріжки загальною площею майже 1500 кв. м (ця частина роботи вже зроблена);

2) Кишені для лавок – по обидві боки від Тампере (кишені вже є, а лавочки ще не встановили);

3) Лавки – 25 шт.;

4) Сміттєві урни – 22 шт. (шкода, що не біля кожної лавки);

5) Повністю новий дитячий майданчик (вже є: гойдалки, карусель, лазалка, пісочниця; елементи майданчика такі яскраві, що можуть зрівнятися лише з будинками житлового комплексу “Малахіт”malahyt.com.ua, як бачите );

Новий дитячий майданчик

Новий дитячий майданчик

6) Нова клумба площею 20 кв. м посередині скверу біля дитсадка;

7) Нові дерева – вже ростуть (сизі колючі ялинки, клени Фрімана) та кущі (вейгели гібридні, пухироплідник, дерен білий), а також жива огорожа (бірючина Аереум).

Генпідрядником робіт назване ТОВ «Будоптимум», ну а замовник – «Київзеленбуд», адже саме він відповідає за парки, сквери та інші зелені зони столиці.

Стосовно ж доріжки, розташованої між кінотеатром та входом до парку Відрадний, то її нарешті покрили рівнесеньким шаром асфальту, зробили зручний схил для візків, а обабіч тротуару привели до ладу газони. З нетерпінням чекаємо, коли уся ця новенька краса розквітне та обрамиться зеленим кольором навесні!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


5 × = тридцять п'ять