Скільки коштували нові сквери на Відрадному? | Відрадний

Скільки коштували нові сквери на Відрадному?

Новий сквер на Донця

Новий сквер на Донця

Цього року в нашому мікрорайоні з’явилося два нових сквери – на Донця (біля Мамаєвої Слободи) і на Лепсе (неподалік музичної школи). Крім того, комунальники нарешті взялися наводити порядок у парку «Орлятко». В яку копієчку влетіли ці роботи бюджету міста? Відповідь на це запитання ми знайшли у Розпорядженні КМДА № 846 від 1 вересня 2015 року, в якому йдеться про внесення змін до переліку об’єктів ремонту парків і скверів на 2015 рік.

Новий сквер на Донця

Зелений закуток на розі вулиці Донця і проспекту Відрадного заповнили кущами й іншими рослинами, встановили у сквері гарний дитячий майданчик, лавки, зробили освітлення і проклали доріжку. Усе це обійшлося місту в 774,5 тис. грн.

Сквер на Лепсе, 77

З документу виходить, що ця зона відпочинку займає третину гектару. Серед виконаних робіт у Розпорядженні перераховані озеленення скверу, прокладання доріжок, встановлення дитячого майданчику та… чомусь освітлення. Наскільки нам відомо, мешканці навколишніх будинків як раз скаржаться на відсутність освітлення у новому сквері на Лепсе і на те, що ввечері через темряву неможливо гуляти там з дітьми. Якщо ви живете поблизу, можете поправити нас, якщо ми помиляємося ;) Тим не менше, на будівництві скверу освоїли 1 млн 152 тис 300 грн.

Капітальний ремонт парку Орлятко

З приводу наведення ладу в цьому парку теж лунають критичні зауваження. Зокрема, після очищення озера комунальники залишили цілу купу смердючого мулу просто неба, тому ходити у тих місцях стало неприємно. Нещодавно також у парку Орлятко прямо на газоні встановили вагончик, схожий на туалет: неоковирний МАФ викликав обурення у дописувачів на 1551. Загалом, на ремонт парку Орлятко затвердити витрати у розмірі 1 млн 190 тис. грн. У цю ціну увійшли прокладені доріжки, озеленення і МАФ (так і написано у документі).

Ремонт Котельної на Новопольовій

Ці витрати також увійшли до розпорядження, тому не можемо не поділитися з вами цими даними. На капітальний ремонт котельної зі встановленням котла на твердому паливі та системи опалення виробничої бази КП УЗН Солом’янського району, що на вул. Новопольовій, 95, виділили 209 тис. 800 грн.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


2 коментарі до “Скільки коштували нові сквери на Відрадному?”

  1. Андрей коментує:

    На Донця вже перекопли. Вздовж проспекту зробили канаву для мереж.

    • admin коментує:

      Чиновники підозрювали, що новобудовам знадобляться комунікації, але все одно вирішили бігом зробити сквер, щоб до виборів встигнути :)

Напишіть відгук


+ вісім = 13