Скільки коштує гараж на Відрадному? | Відрадний

Скільки коштує гараж на Відрадному?

Мешканці Відрадного часто скаржаться у соцмережах на те, що у нашому мікрорайоні бракує місць для зберігання авто. Мовляв, саме тому так часто й крадуть усілякі речі з машин, адже автівки нікуди ставити на ніч: власники залишають їх у дворах, а зранку дивуються розбитим автовікнам. Найбільш прискіпливі відрадненці вишукують місця для ночівлі своїх машин, хто як може: домовляються зі сторожами парковок у новобудовах або орендують гаражі у приватному секторі. Насправді ж, у нашому районі продають багатсько гаражів. Скільки коштує гараж на Відрадному? Давайте розглянемо фінансову складову питання на прикладі оголошень.

Гараж з автоматичними воротами

Гараж з автоматичними воротами

1. Гараж з автоматичними воротами. Найсучасніший варіант зі стареньких гаражів, який тільки можна знайти у нас поблизу. Розташований він на вулиці Каблукова і коштує 176 тис. грн. Забагато? Площа гаража – 17 кв. м, але є й бонус у вигляді погреба та оглядової ями. Крім того, цей гараж вигідно відрізняється від інших своїми автоматичними воротами. Місце розташування об’єкта – гаражний кооператив «Відрадний-2», оснащений автоматичним шлагбаумом.

Великий гараж

Великий гараж

2. Великий гараж. Його розміри суттєво відрізняються від стандартних: загальна площа – 26,65 кв.м. Завдяки цьому і ціна цього об’єкта (хоч і не приватизованого) немала – 3900 дол. Розташований він у гаражному кооперативі «Відрадний-5», що на вул. Козелецькій, 18. До речі, перед купівлею нерухомості краще почитайте професійні рекомендації на сайті Finrecommend та ознайомтеся з новинами фінансового світу!

Довгий гараж на два авто

Довгий гараж на два авто

3. Довгий гараж на два авто. Такий продають у кооперативі «Відрадний-1» на Качалова. Його довжина – аж 10,5 м, отож у гаражі вміщаються два автомобілі. Окрім того, у цьому гаражі обладнані стелажі – полички для зберігання різноманітних речей. Ціна питання – 3300 дол.

Гараж на бульварі Вацлава Гавела

Гараж на бульварі Вацлава Гавела

4. Гараж на бульварі Вацлава Гавела. Білий доглянутий гараж у кооперативі «Поліграфіст» продають за 2900 дол. Він також обладнаний стелажами і перебуває у гарному стані, але розміри більш стандартні: 6,4 м * 3,2 м. Гараж має оглядову яму та погріб, а також доступ до електромережі.

Гараж на території НАУ

Гараж на території НАУ

5. Гараж на території НАУ. Так, прямо на закритій території Національного авіаційного університету (біля новобудови на вул. Донця, 2-А) продають гараж! Мабуть, саме через «козирне» місце з цілодобовою охороною ціна цього об’єкту така висока – 12 тис. дол. Його площа – 46 кв.м., і це приміщення, зазначає продавець, цілком підходить для ведення невеличкого бізнесу.

Гараж біля зупинок громадського транспорту

Гараж біля зупинок громадського транспорту

6. Гараж біля зупинок громадського транспорту. Конкретна адреса цього гаражу не відома, проте в оголошенні зазначено, що десь біля нього розташовані зупинки тролейбусу та трамваю. Отож очевидно, що це – десь біля перетину проспекту Відрадного та бульвару Вацлава Гавела. Сам гараж – цегляний, має яму та погріб і площу 22 кв. м. Його ціна – 87 тис. грн.

Місце на критій стоянці

Місце на критій стоянці

7. Місце на критій стоянці. Це – найдешевший варіант з усіх, побачених нами. Автомісце на критій стоянці на перетині пр. Відрадного, вул. Гарматної та вул. Голего коштує 36 тис. грн. Тут є охорона, вода, смітник, туалет та інші подібні зручності.

Отож, зберігання машини справді потребує фінансових витрат. Але краще один раз зробити таке капіталовкладення і спати спокійно, аніж щодня переживати, чи вціліє ваше авто у сучасних київських реаліях.

*Фото з сайту olx.ua

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім − = 4