Сімейний ресторан у новобудові | Відрадний

Сімейний ресторан у новобудові

Сімейний ресторан у новобудові

Сімейний ресторан у новобудові

У соцмережах було багато дискусій про те, навіщо будують новобудови на Відрадному. З одного боку, наш старенький мікрорайон вже не може задовольнити послугами всіх охочих: у школах і дитсадках – довгенькі черги, щоб туди потрапити, на дорогах – корки там, де їх зовсім нещодавно ще не було. А з іншого боку, новобудови приносять до нашого району й нові об’єкти інфраструктури! Гурток програмування для дітей, сервіс погодинного догляду за дітьми, фітнес-студія для мам з дітьми – про все це на Відрадному ще кілька років тому можна було лише мріяти! До цього переліку кілька тижнів тому додався ще й сімейний ресторан Trullo D’Oro, про який ми вам зараз розповімо.

Цей заклад харчування розташований у «Микитській Слободі» (вул. Героїв Севастополя, 35-А). Зовсім скоро у нашому районі з’явиться ще й ЖК Отрадный – можливо, у цьому комплексі також відкриють сімейний ресторан, та й не один! (Принаймні, нові магазини та заклади освіти тут точно будуть). Ну а зараз роздивимося Trullo D’Oro, який позиціонують, як сімейну ресторацію.

Ресторан з пандусом

Ресторан з пандусом

На вході до ресторану є довгий пандус, отож сюди може потрапити і людина з особливими потребами, і батько чи мати з дитячим візочком. У тестовому режимі заклад працює від 9:00, хоча далі відчинятиметься о 8:00. Щоправда, це не означає, що ви зможете поснідати одразу після відкриття: на цю годину персонал лише приходить на роботу. У серпні, наприклад, о 9 годині ранку там було ще зачинено, а отже, якби працівники ресторану прийшли навіть через одну хвилину, то поїсти можна було би не дуже скоро (поки увімкнуть всі прилади, поки помиють руки, підготують продукти, приготують страви…)

Ресторан з дитячим куточком

Ресторан з дитячим куточком

Всередині «кафешка» доволі невелика, проте затишна. Тут ї круглі і прямокутні столики, крісла, стільці та диванчики. Прохід між столиками та барною стійкою доволі широкий: тут може без проблем проїхати дитячий візок. У куті залу стоїть маленький дитячий столик і стільчики: тут можуть малювати найменші гості закладу. Окремої ігрової зони чи, тим більше, кімнати з нянею для малят тут немає, масштаби не дозволяють. Отож, Trullo D’Oro – не настільки сімейний ресторан, як можна собі уявити.

Стосовно ж меню, то у нього включили найпопулярніші італійські страви: піццу, пасту, паніні, десерти. Ціни не зовсім «відрадненські» (деякі страви коштують, як у «Pesto cafe», деякі – дорожче), але схоже, у цій частині районі раніше й не було ресторану такого рівня.

Меню сімейного ресторану

Меню сімейного ресторану

У туалеті поки що також немає звичних зручностей для дітей (пеленатора, підставки для ніг, підгузків, вологих серветок тощо). Та й ця маленька кімнатка, вочевидь, не дозволить ресторану стати сімейним «на весь зріст».

Рукомийник

Рукомийник

Туалет у ресторані

Туалет у ресторані

Звісно, у кожному ресторані можна знайти різні плюси та мінуси. Як би там не було, ми разом з вами тішимося народженню нового закладу харчування на Відрадному, та ще й закладу такого рівня! Це той бонус, який несуть нам новобудови Відрадного!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


чотири + 6 =