Шиномонтаж на бульварі Лепсе | Відрадний

Шиномонтаж на бульварі Лепсе

Автомобілі

Автомобілі

На Відрадному ви можете знайти багато пунктів обслуговування автомобілів. Цього разу хочемо розповісти вам про ті з них, які розташовані на бульварі Лепсе. Судячи з відгуків, ось три найкращі шиномонтажі на Лепсе.

1. Сервісний центр «Атлант-М Лепсе», бульвар Лепсе, 4. Тел. (044) 391-44-44. Центр був відкритий 10 листопада 2000 року, в 2008 році була проведена його повна реконструкція, із заміною обладнання і зі значним розширенням території станції. За підсумками 2001-2008 рр., Сервісний центр «Атлант-М Лепсе» був удостоєний почесної нагороди «Найкращий сервіс року»!

На сьогоднішні цей автоцентр – найбільший сервісний центр Volkswagen в Східній Європі. СТО може обслуговувати до 150 автомобілів на день. На території СТО – 70 робочих місць на ділянках: ТО і ремонту, кузовних і лакофарбових робіт, ділянці передпродажної підготовки, додаткового обладнання та миття автомобілів. Вам буде корисно завітати до цього центру, а також почитати Міцубісі Л200 характеристики перед купівлею цього авто.

2. Шиномонтаж Тіп-Топ Сервіс. Бульвар Лепсе, 8. Тел. (067) 500-36-03. Перелік послуг, що надаються на цьому шино монтажі:

-монтаж/демонтаж дисків діаметром до 22″;

-монтаж/демонтаж шин з посиленими бортами діаметром до 22″;

-балансування коліс діаметром до 22″;

-насадка для балансування (Таврій, позашляховиків, мікроавтобусів);

-обслуговування спортивних низькопрофільних шин діаметром до 22″;

-обслуговування мотоциклів, моторолерів і скутерів (тільки шиномонтаж);

-наявність платформи для одночасного зняття всіх коліс;

-вулканізація бічних порізів, камер, покришок;

-ремонт шин;

-затягування колісних гайок динамометричним ключем;

-накачка/підкачка шин газом;

-широкий вибір шин, дисків.

У Тіп-Топ Сервісі на Лепсе діє дисконтна програма, яка дає можливість отримувати знижки в мережі цих шиномонтажних майстерень. Власники дисконтних карток отримують: – 5% на покупку легкових, вантажних шин і дисків в мережі “Тіп-Топ Сервіс”; – 10% на послуги легкових і вантажних шиномонтажних майстерень мережі “Тіп-Топ Сервіс” (за винятком послуги “Сезонне зберігання”); – 10% на послуги автомийних центрів в мережі “Тіп-Топ Сервіс”; Знижки діють як на легкових, так і на вантажних шиномонтажах, а також на автомийках “Тіп-Топ Сервіс” у всіх філіях компанії в Дніпропетровську, Донецьку, Львові та Харкові.

3. Шиномонтаж на Лепсе, 20, неподалік автомийки. На цьому шино монтажі вам пропонують: шино монтаж, правку дисків, балансування, ремонт та підкачку.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


п'ять − 1 =