Шок і скандал! Борщагівська знову провалюється! | Відрадний

Шок і скандал! Борщагівська знову провалюється!

Майбутній провал дороги на Борщагівській

Майбутній провал дороги на Борщагівській

Не встигли новинні сайти і завсідники Фейсбуку хором написати про відновлення функціонування дороги на вулиці Борщагівській, як сталася ще одна халепа. Після тривалого ремонту дорожнього полотна, що стався внаслідок провалу великої ділянки асфальту неподалік КПІ, на киян чекає ще одне подібне випробування. За даними сайту Відрадний, дорога на Борщагівській вже загрозливо просіла ще в одному місці.

Просідання асфальту сталося на першій смузі дороги на вулиці Борщагівській у напрямку до Індустріального шляхопроводу. Е один орієнтир – 18-1 гуртожиток Київського політехнічного інституту: саме біля нього просів шматок дороги. Ямка видніється прямо між двома люками, «вмонтованими» в дорожнє полотно.

Така яма була на Борщагівській все літо :)

Така яма була на Борщагівській все літо :)

Завбачливі водії вже об’їжджають це місце по третій смузі, тулячись до парканчику швидкісного трамваю. Судячи з усього, на киян чекає ще один дорожній «апокаліпсис», коли комунальники не відреагують вчасно і асфальт все ж провалиться під землю. Та й навіть якщо автодорівці візьмуться за цю ямку на нинішній стадії, перекриття частини дороги не уникнути. Тільки би це сталося не в сніжну пору: тоді ремонт може затягнутися більш, ніж на три місяці, як було на вулиці Суздальській :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


п'ять − = 1