Сходи є, а пандуса – нема | Відрадний

Сходи є, а пандуса – нема

Нові сходи на пошті

Нові сходи на пошті

Поштове відділення 03061, що на Бориславській у Києві, нарешті може похвалитися новенькими сходами. Більше тижня підхід до пошти був огороджений стрічками, адже стара плитка на сходах геть обвалилася, та й самі сходи становили загрозу для відвідувачів закладу.

Тепер вже всі попереджальні стрічки знято, і мешканці Відрадного можуть користуватися новими сходами. Нічого наднового поштові ремонтники не вигадали: просто обклали плиткою основу сходів. Багато грошей ця робота також не потребувала: у магазинах Києва подібна плитка коштує до 100 грн за квадратний метр. Тож чого «Укрпошта» стільки часу зволікала і не ремонтувала сходи – невідомо.

На поштових сходах, за вхідними дверима, поставили сміттєву урну. Це дуже вдала ініціатива, адже більшість відвідувачів поштового відділення виходять на вулицю з потрібним та непотрібним папером.

А от встановити на нових сходах пандуси для людей з особливими потребами та батьків з малими дітьми на відрадненській пошті знову не здогадалися. Доведеться місцевим мрійникам чекати на наступний ремонт – можливо, коли сходи ремонтуватимуть знову, до пошти все ж обладнають похилий під’їзд.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Сходи є, а пандуса – нема”

  1. [...] відкрити, доробити… От хоча би зробити, врешті-решт, пандус на вході до поштового відділення 03061. А замість [...]

Напишіть відгук


шість − 3 =