Шахраї продають картоплю | Відрадний

Шахраї продають картоплю

Мішок картоплі

Мішок картоплі

Будьте обережні! На Відрадному помічені злодії, які обважують покупців більше, ніж на 10 кг! Мова йде про торговців на колесах: час від часу до наших дворів приїжджають вантажівки чи фургони з овочами. Продавці ходять під вікнами та у рупор закликають мешканців купувати в них картоплю, цибулю, капусту та іншу городину. Більшість із них, на жаль, скомпрометувала себе безсовісним ошуканством. Про таких горе-підприємців – наша розповідь.

11 жовтня до одного з відрадненських дворів приїхала темно-синя «Газель», у номерах якої були цифри «4765» (або 4795, точніше сказати, на жаль, не можемо). Два засмаглі чоловіки, орієнтовно тридцятирічні, пропонували купити у них картоплю по 3 грн за 1 кг. Варіантів тари було два: 30-кілограмовий мішок і 40-кілограмовий мішок.

Хтось із місцевих бабусь скривився, мовляв, усі ці торговці обважують покупців. А хтось все-таки наважився купити картоплю (бонусом до такої покупки йде безкоштовна доставка до квартири, тож пенсіонерам більше нічого й не треба).

Один з покупців придбав мішок картоплі вагою 30 з лишком кг (якщо вірити електронній вазі продавців) за 100 грн і приніс додому. Одразу ж для перевірки поставив на домашню, побутову вагу і не повірив своїм очам: прилад показував 19 кг! Відтак, його ошукали на 11 кг.

Покупець не розгубився і пішов на вулицю, до продавців. Ті вже завели двигун своєї «Газелі» і хотіли їхати з двору. Після міцної чоловічої розмови продавці віддали покупцю 40 грн, навіть не попросивши принести картоплю, аби переважити мішок. Відтак, вони чудово знали, що обважують покупців.

Очевидно, таке шахрайство розраховане на пенсіонерів, які хапаються за можливість безкоштовної доставки великого вантажу додому. Зазвичай, старички все ж пробують перевірити вдома вагу овочів, але роблять це повільно – розкривають мішок і важать окремо по кілька кілограм. Поки вони завершать перевірку, від продавців у дворі вже не залишається сліду.

Просимо мешканців Відрадного бути пильними! Якщо ви помітите у своєму дворі темно-синю «Газель» з номерами «4765», женіть негідників, щоб вони не поверталися до нашого району!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 2 = шість