Семінари для вагітних у клініці Ісіда: графік до липня 2017 | Відрадний

Семінари для вагітних у клініці Ісіда: графік до липня 2017

Семінари для вагітних - Київ, клініка Ісіда

Семінари для вагітних – Київ, клініка Ісіда

У клініці Ісіда, розташованій у Києві на бульварі Вацлава Гавела, 65 (територія Медмістечка) що вихідних тривають пізнавальні зустрічі для вагітних. Цей проект називається «Isida Weekend», і він – безкоштовний: аби прийти на семінар, варто лише попередньо зареєструватися за телефоном.

Спостереження вагітності, процес народження дитини, його медичний супровід, здоров’я новонародженої дитини та матері – саме ці аспекти обговорюють на зустрічах «Isida Weekend». Тут з майбутніми матерями ведуть розмову фахівці, які можуть відповісти на будь-які профільні питання: акушери-гінекологи, неонатологи, педіатри, анестезіологи, психологи.

Кожна 1 субота місяця – на семінарах обговорюють тему пологів (+ тема кесаревого розтину, епідуральної анестезії).

Кожна 2 субота місяця – здоров’я дитини, невідкладна допомога малюкам, принципи харчування вагітної, вакцинація.

Кожна 3 субота місяця – фізіологічні пологи та перша зустріч з малюком.

Кожна 4 субота місяця – спостереження вагітності та особливості цього стану.

Звісно, основний упор на семінарах робиться на спостереженні вагітності та пологах саме у клініці Ісіда, адже саме для ознайомлення з цим медичним центром і влаштовані зустрічі. Однак, у вас завжди є вибір: під час вагітності варто за можливості відвідати різні зустрічі у різних пологових будинках, щоб скласти свою думку і обрати найоптимальніший для вашої сім’ї варіант.

Графік проведення семінарів для вагітних у клініці Ісіда на перше півріччя 2017 року:

18 лютого – Радість народження. Фізіологічні пологи та перша зустріч з малюком. Зустріч з акушером-гінекологом, анестезіологом, неонатологом, педіатром.

25 лютого – Особливості багатоплідної вагітності. Зустріч з акушером-гінекологом Ребекевшею Н.О.

4 березня – Радість народження. Кесарів розтин та епідуральна анестезія. Зустріч з акушером-гінекологом, анестезіологом, неонатологом, педіатром.

11 березня – Перша зустріч із малюком. Поради щодо догляду за дитиною першого року життя. Зустріч з педіатром Крепак М.С.

18 березня – Радість народження. Фізіологічні пологи та перша зустріч з малюком. Зустріч з акушером-гінекологом, анестезіологом, неонатологом, педіатром.

25 березня – Зміна емоційного стану жінки в період вагітності. Зустріч з психологом Романченко Н.В.

1 квітня – Радість народження. Кесарів розтин та епідуральна анестезія. Зустріч з акушером-гінекологом, анестезіологом, неонатологом, педіатром.

8 квітня – Здоровий сон немовляти. Зустріч з педіатром Райфурак С.В.

15 квітня – Радість народження. Фізіологічні пологи та перша зустріч з малюком. Зустріч з акушером-гінекологом, анестезіологом, неонатологом, педіатром.

22 квітня – Харчування майбутньої мами: здоров’я, краса і швидке відновлення після пологів. Зустріч з лікарем з гігієни харчування Великою Н.В.

6 травня – Радість народження. Кесарів розтин та епідуральна анестезія. Зустріч з акушером-гінекологом, анестезіологом, неонатологом, педіатром.

13 травня – Психологічна готовність сім’ї до народження первістка. Зустріч з психологом, завідувачкою відділенням реабілітації та психологічної підтримки Лісною І.М.

20 травня – Радість народження. Фізіологічні пологи та перша зустріч з малюком. Зустріч з акушером-гінекологом, анестезіологом, неонатологом, педіатром.

27 травня – Догляд за грудьми в період вагітності та годування малюка. Як попередити виникнення проблем та зберегти зовнішній вигляд. Зустріч з лікарем-онкологом Габелко Ю.А.

3 червня – Радість народження. Кесарів розтин та епідуральна анестезія. Зустріч з акушером-гінекологом, анестезіологом, неонатологом, педіатром.

10 червня – Вакцинація та її актуальність для малюка. Зустріч з педіатром Гончарук О.А.

17 червня – Радість народження. Фізіологічні пологи та перша зустріч з малюком. Зустріч з акушером-гінекологом, анестезіологом, неонатологом, педіатром.

24 червня – Провісники пологів і підготовка до пологів. Зустріч з акушером-гінекологом Дубик Г.О.

Як потрапити на семінари для вагітних від клініки Ісіда?

Попередньо зателефонуйте за номером (044) 455 88 11 або 0 (800) 60 80 80 та зареєструйтеся. Початок кожного семінару – о 12:00. Адреса клініки Ісіда в Києві на Відрадному: бульвар Вацлава Гавела, 65.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 7 = вісім