Семінар про програмування iOS на Лепсе | Відрадний

Семінар про програмування iOS на Лепсе

Зустріч у Zeo Alliance

Зустріч у Zeo Alliance

24 грудня (у четвер) о 19:00 в офісі компанії ZEO Alliance розпочнеться зустріч StartIT Club на тему «5 причин почати програмувати з iOS». Відповідно, на семінар запрошують студентів вищих навчальних закладів та тих, хто тільки починає свою кар’єру у програмуванні. Вхід на зустріч – платний, коштуватиме 50 грн.

«Найбільш інноваційний, яскравий, просторий офіс у Києві. І це саме те місце, де 24 грудня відбудеться зустріч StartITClub, присвячена початку розробки з iOS, – кажуть організатори. – Приходь сам і запрошуй друзів, на вас чекає пізнавальна лекція, демонстрація створення додатку, дружня компанія, продуктивна дискусія з профі ІТ-галузі і задушевний нетворкінг!»

Крім того, учасники зустрічі зможуть поспілкуватися за піцею та напоями (власне, на них і підуть 50 грн, заплачені за вхід на захід).

Для відвідин семінару обов’язково треба зареєструватися за лінком: https://goo.gl/2mtyfw

Місце проведення зустрічі: бульв. Івана Лепсе, 6-в (компанія ZEO Alliance). З усіх питань звертайтеся до координатора: Ольга Боденчук, (093) 669-20-63. Сторінка заходу у Фейсбуку: https://www.facebook.com/events/1187234984623443/

* Фото – Zeo Alliance

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


5 × три =