Семінар про методи східної медицини | Відрадний

Семінар про методи східної медицини

Акупунктура, східна медицина

Акупунктура, східна медицина

5 та 6 лютого (10:00 – 18:00) неподалік Відрадного відбудеться семінар «Методи Східної медицини на кожен день». Зустріч проведе кінезіолог Андрій Самусенко, а відвідати цей семінар можна буде у бізнес-центрі «Домініон», що біля Волинської оптової бази.

За словами організаторів, на семінарі ви засвоїте методи самодопомоги без ліків на кожен день. Мова йтиме про вплив на точки акупунктури методами «Чжень – Цзю», де «Чжень» – це акупунктурна дія, а «Цзю» – це теплова дія (за допомогою спеціальних полинових сигар).

На семінарі будуть розглянуті такі теми:

  • Основи м’язового тестування та швидка діагностика енергетичного стану людини. Визначення дисбалансу енергетичних систем.
  • Основні концепції китайської медицини.
  • Філософія Інь Ян.
  • У-Сін – концепція п’яти елементів.
  • Енергетична система людини – 12 енергетичних каналів – меридіанів.
  • Методи впливу на точки: акупресура (загальне поняття), акупунктура, терапія «Чжень – Цзю (уколювання та припікання) – теорія, приклади, практика.

Автор семінару – Андрій Барабаш. Він – Міжнародний інструктор з кінезіології, офіційний представник по Україні міжнародного інституту прикладної біоневрології, керівник Української школи енергетичної кінезіології.

Ведучий семінару – Самусенко Андрій. Кінезіолог, клінічний психолог. Міжнародний інструктор з курсів: «Енергетична корекційна кінезіологія» (Андрій Барабаш), «Прикладна Фізіологія» (Річард Атт), «Спортивна кінезіологія» Hyperton-X (Френк Махоні) та N.O.T. (Карл Феррері). Викладач української школи енергетичної кінезіології.

Місце проведення семінару: Київ, вул. Ушинського 40, бізнес-центр «Домініон», головний вхід (корпус Т), офіс 225.

Вартість семінару: еквівалент 200 дол.+ 600 грн. на методичні матеріали.

Для участі у семінарі необхідно зателефонувати за тел. (073)888-98-01 (адміністраторка Ліна) та внести аванс 600 грн. Спеціальної підготовки таке навчання не вимагає.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ два = 3