Секонд Хенд: відгук чоловіка | Відрадний

Секонд Хенд: відгук чоловіка

Сорочка з секонд хенду

Сорочка з секонд хенду

Магазини ношеного одягу стають все більш популярні в Києві: їх відкривають на місці зачинених аптек, банківських відділень, продуктових магазинів… Нині в кожному районі столиці «гуманітарок» можна нарахувати в кілька разів більше, ніж було ще два роки тому. І купувати тут буває вигідніше, ніж у Чорну п’ятницю в США! Більшість людей відвідують секонд хенди через брак коштів: на магазинні речі грошей не вистачає. Водночас, є серед поціновувачів секондів і такі, які вишукують виключно нові фірмові речі з етикетками. Як, наприклад, наш читач Сергій Кузьменко – він ділиться своїм відгуком про секонд хенд з вами!

«Одного весняного ранку моя дружина запропонувала піти до магазину «секонд хенду». Вона для душі хотіла провести собі шопінг в «секонді», як часто називають ці магазини у Києві, – каже Сергій. – Відкручуватись мені не було сенсу, оскільки ця пропозиція була напередодні 8 березня, а робити вдома було нічого. З невеликим задоволенням я прийняв цю пропозицію, очікуючи найгіршого»…

Перше враження від цього магазину були такі, яких Сергій і очікував. «Дивний запах, який відчув, тільки-но переступивши поріг, одразу вдарив у ніс. Багато людей, які «ниряють», немов навіжені, з великою купою одягу в руках, – розповідає чоловік. – Шум, як у вулику. Нічого не говорило про те, що тут можна щось придбати, а більше того – довго перебувати. Моя дружина почала, як і всі в цьому магазині, занурюватися в одяг, охайно розвішаний на вішаках, щось витягувала, закидувала собі на руку, показувала мені, хоча я й боявся доторкнутись до цих речей. І раптом я помітив джинси з етикеткою. Невже тут є нові речі? Подивився – дійсно нові! Поміряв їх, а вони – як на мене шиті. Гарні, якісні, стильні джинси за низьку ціну. Отак в магазині промайнуло дві години, перш ніж ми вийшли».

«Врешті, цей похід закінчився тим, що я придбав якісні джинси і сорочку, в яких я ходжу і сьогодні, і які набагато якісніші від всього китайського, яке продається у нас на ринках і магазинах, – каже Сергій. – Хоч дружина того дня нічого собі не купила, але тішилась від того, що мені сподобався вибраний у секонд хенді одяг. Ніколи не думав, що в такому магазині можна купити нові і якісні речі за таку низьку ціну!»

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


один × = 8