Щеплення від сказу: безкоштовно для тварин! | Відрадний

Щеплення від сказу: безкоштовно для тварин!

Рудий кіт

Рудий кіт

Не пропустіть: у суботу, 6 лютого, на Гарматній можна буде безкоштовно вацкинувати свого домашнього улюбленця від сказу. Щеплення проводитимуть від 12:00 до 15:00 у приміщенні Громадського хабу Солом’янки, повідомляє обраний у нашому районі народний депутат України Роман Грищук.

Цій акції передував випадок сказу, виявлений наприкінці січня у кішки на Відрадному – на «п’ятачку» у межах вулиць Гетьмана, Гарматної  та Борщагівської. Сказ – особливо небезпечне захворювання, адже ліків від нього немає. Захворівши на сказ, помирають 100% людей і тварин. Єдиний спосіб попередити сказ – щеплювати тварин, а у разі укусу людей – щепити їх якомога швидше від моменту укусу.

На Гарматній щеплювати тварин від сказу будуть працівники Об’єднання ветеринарної медицини Києва. Це абсолютно безкоштовно, тому мешканців району просять відповідально поставитися до питання та все ж привезти чотирилапих друзів на вакцинацію.

Організатори безкотовного щеплення просять зареєструватися на цю процедру за лінком bit.ly/3anQYqE – там же можна обрати і зручний час для відвідин кабінету вакцинації. Крім того, реєстрація допоможе організаторам побачити, скільки вакцин потрібні на суботу.

Місце проведення безкоштовних щеплень для тварин від сказу: Київ, вулиця Гарматна, 38-А, Громадський хаб Солом’янки. Знайти вхід до приміщення можна з боку парку, між другим та четвертим під’їздом (на дверях – зелений кружечок з написом Громадський Хаб).

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× 8 = двадцять чотири