Садовий центр закрили від відвідувачів | Відрадний

Садовий центр закрили від відвідувачів

КП УЗН на Новопольовій: нові ворота

КП УЗН на Новопольовій: нові ворота

Для деяких структур час не те, що стоїть на місці, а й рухається назад. Якщо десь демонтують паркани і роблять послуги ближчими до народу, то Садовий центр на Новопольовій, навпаки, обростає «бронею». З недавніх пір вхід до цієї території КП УЗН Солом’янського району (комунального підприємства з утримання зелених насаджень) перетворився на суцільні автоматичні ворота. І ні хвіртки тобі, ні дзвінка, щоб хоч якось сповістити працівників підприємства, що прийшов гість. Та й чи треба тепер ходити до садового центру? Питання риторичне.

Два роки тому ми писали про Садовий центр на Новопольовій. Тоді на вході до нього були звичайні розсувні ворота з декоративними кованими квіточками, а одразу за воротами – стелаж із квітами, вирощеними тут, які можна купити. Ліворуч від воріт (взагалі на тротуарі, ближче до людей) можна було побачити оголошення про продаж розсади: дачники могли купити тут молоденькі кущі баклажанів, помідорів, перцю та капусти.

Раніше тут можна було купити розсаду

Раніше тут можна було купити розсаду

Крім того, під Новий рік у цьому Садовому центрі зазвичай можна було купити недорогу зелену цибулю (її вирощують прямо в оранжереї на Новопольовій) та хвойні композиції для прикрашання своєї оселі.

Звісно, просто так зайти на територію КП УЗН не можна було: біля воріт гостей зустрічав сторож та кілька собак. Далі цей дядечко пояснював, до котрої з будівель вам варто пройти, щоб купити те, що ви хочете. Тепер же до сторожа не достукатися: хіба що вистукувати йому через паркан азбукою Морзе чи перекидати через нього записки.

Чому більше не можна купити у КП УЗН Солом’янського району рослини? Варіантів, мабуть, лише три: продаж квітів і розсади був незаконний; цей продаж був невигідний, тому «лавочку» вирішили прикрити; в оранжереї більше нічого не вирощують. В останній варіант зовсім не хочеться вірити, адже раніше Садовий центр на Новопольовій був надзвичайно корисною і зручною «точкою» на мапі: як для відрадненських садоводів, так і для зеленого господарства нашого району загалом.

Можливо, хтось із наших читачів знає деталі і може розповісти, чому КП УЗН встановило такі «безкомпромісні» ворота?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 × = сорок