Розпродаж дитячого взуття | Відрадний

Розпродаж дитячого взуття

Дешеве взуття на Відрадному

dytyache-vzuttya

Вулиця Героїв Севастополя, 36/1 – у будинку за цією адресою вже кілька років працює магазин одягу «100 обнов». Власники магазину розташували жіночу моду, чоловічі речі та дитяче взуття в одному приміщенні. Проте продаж дитячого взуття йшов не дуже жваво, тому цей відділ вирішили закрити. Нині тут триває розпродаж взуття для дітей.

Ціни на дитяче взуття коливаються від 75 до 180 грн. При цьому, за 75 грн можна купити дуже якісні шкіряні черевики для хлопчика, розраховані на найменшу ніжку (перше взуття для дитини). Окрім черевиків, на покупців чекають дитячі сандалі, чоботи, кросівки та інші моделі взуття для дівчат та хлопців.

Тож взуття для найменших у магазині біля кінотеатру Тампере вже не буде. За словами працівників магазину, натомість вони розширюють жіночий відділ і пропонують мешканкам Відрадного багато нових моделей верхнього одягу.

Що зараз можна купити в магазині 100 обнов?

1) Жіночі куртки;

2) Жіночі пальта;

3) Жіночі плащі;

4) Жіночий трикотаж;

5) Жіночій діловий одяг;

6) Чоловічі куртки;

7) Чоловічі пальта.

Адреса магазину 100 обнов на Відрадному: вул. Героїв Севастополя, 36/1, тел. 497-01-05. Окрім того, магазини під назвою 100 обнов працюють за адресами: проспект Повітрофлотський, 5 (тел. 245-04-67), вул. Якуба Коласа, 8 (тел. 407-69-01).

До речі

Паралельно із розпродажем дитячого взуття, у магазині 100 обнов триває розпродаж чоловічих курток.

P.S. Дитяче взуття вже продали! Проте на Відрадному до 1 серпня 2013 року триває розпродаж дитячого одягу!

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


3 коментарі до “Розпродаж дитячого взуття”

  1. [...] Відвідувачі дійства зможуть придбати для себе одяг, взуття та аксесуари, але окрім цього, на них чекає насичена [...]

  2. [...] вул. Героїв Севастополя, 36/1 – магазин 100 обнов (жіночий одяг на [...]

  3. [...] так давно ми писали про розпродаж дитячого взуття на Відрадному: в магазині «100 обнов» закривали дитячий [...]

Напишіть відгук


8 × = сорок вісім