Розчистка снігу на Відрадному | Відрадний

Розчистка снігу на Відрадному

Волонтери чистять дороги від снігу

Сніг у Києві

Сніг у Києві

Після нечуваних снігопадів у березні Київ опинився під снігом: транспорт не їздить, люди не ходять, а припарковані у дворах машини взагалі «з головою» накрило снігом. Поки київська влада не поспішає допомагати мешканцям міста, волонтери об’єднуються і розчищають сніг самотужки. Чоловіки чистять дороги, під’їзди до лікарень та інших важливих об’єктів просто так, безкоштовно.

Лопати і гарячий чай

Небайдужі кияни організовуються в Інтернеті: на окремій сторінці сервісу «Яндекс. Карти» вони відмічають місця розташування найбільш критичних точок, які потребують очистки від снігу. Червоним кольором на мапі позначені люди або місця, які найбільше очікують на звільнення від снігу (лікарні, притулки для тварин). Зелені значки говорять про автовласників, які оголошують допомогти вам на дорозі (витягти машину), сині – волонтери, які можуть відкопати та підштовхнути машину, жовті – активісти, які безкоштовно можуть напоїти гарячим чаєм, а фіолетовим – ті, які мають і гарячий чай, і лопату – такий необхідний інструмент для розгрібання снігу.

Зараз на мапі волонтерів позначені такі точки Відрадного:

- бульв. Івана Лепсе (допомога на дорозі). Тел. (050) 9два9-35-25.

- пр. Космонавта Комарова (лопата для снігу). Тел. (063) 6два4-93-14.

- міст на бульв. Лепсе/пр. Космонавта Комарова (допомога на дорозі). Тел. (067) 46три-51-51.

Тож якщо вам потрібна допомога на Відрадному, звертайтеся од цих волонтерів!

Розчистка снігу від «Свободи»

Активісти Всеукраїнського об’єднання «Свобода» показали усім приклад своєю згуртованістю: молодики, не боячись холоду, транспортного колапсу і голоду, виїхали розчищати вулиці біля найбільш критичних та соціально важливих точок столиці.

Протягом 24 березня «свободівці» добряче попрацювали лопатами і звільнили від снігу частину Відрадного. Зокрема, бригада активістів здійснила розчистку снігу біля медмістечка (пр. Космонавта Комарова, 3) та біля ринку Відрадний. Також вони відчистили від снігу тротуари, підземні переходи і медичні центри Солом’янського району. Стосовно ж Солом’янки, то yf Севастопольській площі кілька годин стояв намет «Свободи», де дівчата безкоштовно пригощали всіх охочих гарячим чаєм з термосів, печивом та канапками.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


2 коментарі до “Розчистка снігу на Відрадному”

  1. [...] снігу біля магазинів та інших закладів – таким чином, розчищаючи сніг з навколишньої території, їхні власники заощаджують [...]

  2. [...] відомо, що на території Відрадного розчищають дороги не лише снігозбиральні машини від Київавтодору, а й [...]

Напишіть відгук


два + 1 =