Робота транспорту на Великдень 2013 | Відрадний

Робота транспорту на Великдень 2013

Громадський транспорт їздитиме довше

14 трамвай, Київ

14 трамвай, Київ

Традиційні травневі вихідні цього року розтягнуться майже на половину місяця. Кияни відпочиватимуть з 1 по 5 травня, а потім ще й з 9 по 12 травня. Відтак, дещо зміниться й розклад руху київського транспорту. Основні зміни стосуватимуться 5 травня – саме на цей день цьогоріч припадає Великдень православних та греко-католиків.

Київське метро у ніч з 4 на 5 травня працюватиме на годину довше. А зранку 5 травня розпочне роботу на годину раніше, тож віряни зможуть відвідати всеношні літургії та з самого поїхати на ранкову Великодню службу до улюбленого храму.

Наземний транспорт (автобуси, тролейбуси та трамваї) також працюватиме зі змінами: у ніч з 4 на 5 травня – на годину довше, а зранку 5 травня розпочне їздити на годину раніше. При цьому, наземний транспорт підлаштують під перші та останні виїзди метро, щоб усі пасажири метро змогли пересісти на обраний трамвай, автобус чи тролейбус.

5 травня з 5:00 до 10:00 (це той час, на який припаде збільшений пасажиропотік, адже багато киян будуть їхати на Великодню службу Божу до церков) буде збільшено кількість одиниць рухомого складу на маршрутах, які пролягають біля місць проведення богослужінь, зазначають у Київській міській державній адміністрації.

«Для безпеки пасажирів та контролю за сталою роботою транспорту на лініях забезпечать чергування відповідальних осіб», – кажуть у КМДА.

Якого транспорту на Відрадному це стосується?

1) 14 трамвай. Ним можна дістатися Вознесенського узвозу (колишня вулиця Смірнова-Ласточкіна), і цим узвозом піднятися до Львівської площі. Там розташована греко-католицька церква Святого Василя.

2) 27 тролейбус. Він проїжджає повз Кирилівську церкву, до якої люблять їздити мешканці Відрадного.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


один × = 1