Робота для вчителів на Відрадному | Відрадний

Робота для вчителів на Відрадному

Програма НУШ нова українська школа

Програма НУШ нова українська школа

З початком літа представники шкіл активізувалися на сайтах з пошуку роботи. Ще б пак: треба встигнути знайти фахових педагогів до початку наступного навчального року. Найцікавіше, що серед педагогічних вакансій Києві зараз великий відсоток – саме з Відрадного! Пропонуємо вам разом з нами роздивитися, які вимоги ставлять до вчителів початкових класів школи Відрадного і які зарплати їм пропонують.

1. Гімназія Ерудит. Київ, вул. Тетяни Яблонської, 12.

Цей навчальний заклад зараз активно шукає вчителя початкових класів. Зарплату пропонують на рівні 15 тис. грн, проте очевидно, що це – максимум: оплата залежить від досвіду роботи та професійної категорії.

«Якщо Ви відчуваєте, що готові до роботи в сучасному закладі освіти, бажаєте проявити свої здібності, реалізувати ідеї, то ми раді запросити Вас, вчителя початкових класів, у нашу команду на новий навчальний рік», – зазначають у своєму оголошенні роботодавці. Вони також наголошують на тому, що початок роботи та офіційне працевлаштування на цій посаді – з 25 серпня.

Окрім самої заробітної платні, тут пропонують роботу у динамічному освітньому закладі, що має гарну репутацію та вітає нові методи й технології. До того ж, приміщення закладу – нове й сучасне, а умови роботи – теплі та затишні.

Водночас, тут висувають і відповідні вимоги до вчителя: хочуть, аби він мав вищу педагогічну фахову освіту, володів українською мовою, мав досвід роботи в школі саме вчителем початкових класів, володів інноваційними освітніми методиками й технологіями і активно їх використовував у своєму профсередовищі.

2. Школа-дитсадок Кияночка (Київ, вул. Борщагівська, 204)

Тут вчителю початкових класів пропонують дещо вищу зарплатню – 18 тис. грн., та ще й відсотки. Але в такого кандидата обов’язково має бути відповідний досвід роботи на посаді вчителя. Також він має любити дітей і свою роботу й загалом бути активним.

3. Політехнічний ліцей КПІ (Київ, вул. Олекси Тихого, 57)

Ця вакансія – доволі скупа: тут не розписані вимоги до кандидата (окрім, звісно ж, вищої профільної освіти) і геть не вказаний рівень оплати праці. Лише написано, що працюватиме вчитель молодших класів п’ять днів на тиждень, а субота й неділя будуть вихідними.

4. Школа І ступеня №310 Творчість (бульв. Вацлава Гавела, 77-А)

Тут одразу чітко вказують: вчителю початкових класів платитимуть від 8 тис. грн. до 15 тис. грн. Звісно, у педагогічних колах це напряму залежить від досвіду роботи та відповідних курсів підвищення кваліфікації.

Вимоги – також усі логічні й зрозумілі: планування освітнього процесу, володіння сучасними методиками виховання і навчання дітей, здатність працювати в команді та відповідальність.

Серед бонусів 310-ї школи називають доброзичливий колектив, а також можливість професійного розвитку та зростання.

5. Кіт Муркіт (Київ, вул. Вадима Гетьмана, 30-Б)

Це приватний заклад, але зарплати для педагогів тут – такі самі, як і у комунальних школах. Вчителю початкових класів обіцяють від 12 тис. грн. до 15 тис. грн., але оплата праці залежить вже не від досвіду роботи, а від завантаження.

Вимоги до кандидата – це закінчена вища освіта саме вчителя початкових класів, відповідний досвід роботи в школі від двох років, знання вікової психології дітей шкільного віку, вміння працювати з дітьми в групах від 10 до 14 дітей, а також знання сучасних шкільних програм НУШ (нова українська школа) та Росток.

6. Школа №26 (пр. Любомира Гузара, 32)

Ця вакансія – трошки з іншої «опери», адже у цій школі шукають на вчителя молодших класів, а вчителя математики й інформатики. Але раптом ви або ваші знайомі зацікавляться цією пропозицією…

Вимог тут небагато – вища педагогічна освіта + досвід роботи (але він зазначений не серед обов’язкових, а серед бажаних вимог). У цій школі вчителя обіцяють влаштувати офіційно, а також пропонують йому роботу у дружньому колективі. Конкретних цифр по зарплаті не називають.

Для 26-ї школи дуже важливо, аби вчитель не мав шкідливих звичок і був відповідальним працівником.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− 2 = п'ять