Робота для лікарів у Києві: Медмістечко розшукує! | Відрадний

Робота для лікарів у Києві: Медмістечко розшукує!

Вакансія для лікаря Київ

Вакансія для лікаря Київ

Знайти роботу для лікаря у Києві не так просто: лікувальних закладів у місті достатньо, але більшість із них мають укомплектований штат. Але час від часу все ж вакансії для лікарів і медсестер з’являються! Не виключення – і Київська міська клінічна лікарня №6 (Медмістечко на пр. Комарова). Продивіться ці вакансії: можливо, серед ваших знайомих є претенденти та цю почесну роботу!

Вакансії для медичних працівників у Медмістечку:

- Лікар-рентгенолога. Це може бути жінка або чоловік з вищою освітою. Досвід роботи – мінімум 3 роки. Рівень заробітної плати стане відомий за результатами співбесіди. Контактна інформація: начальник відділу кадрів Юрій Олександрович, (097) 570-38-43.

- Лікар з функціональної діагностики на півставки. Ідеальний кандидат – це чоловік або жінка з вищою освітою і досвідом роботи від 3 років. Рівень зарплати – за результатами співбесіди. Контактна інформація: начальник відділу кадрів Юрій Олександрович, (097) 570-38-43.

- Лікар-онколог на півставки. Вимоги до кандидата на цю вакансію: чоловік або жінка з вищою освітою і мінімум 3 роками стажу. Зарплата визначиться на співбесіді. Контакти: начальник відділу кадрів лікарні Юрій Олександрович, (097) 570-38-43.

- Лікар-гастроентеролог. Чоловік або жінка, освіта вища, від 3 років стажу. Зарплата визначиться на співбесіді. Контакти: начальник відділу кадрів лікарні Юрій Олександрович, (097) 570-38-43.

- Лікар-ендоскопіст. Тут також шукають жінку чи чоловіка з вищою медичною освітою і досвідом роботи від 3 років. Рівень зарплати визначатимуть на співбесіді. Контакти: начальник відділу кадрів Юрій Олександрович, (097) 570-38-43.

- Медичні сестри. На ці вакансії розшукують жінок з середньою спеціальною освітою і без досвіду роботи. Рівень заробітної платні також будуть визначати на співбесіді. Контакти: начальник відділу кадрів лікарні Юрій Олександрович, (097) 570-38-43.

Ілюстрація: peace-foundation.in

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 8 = п'ятнадцять