Рік дитячої творчості: квітень 2013 | Відрадний

Рік дитячої творчості: квітень 2013

Майстер-класи та концерти на Відрадному

Великодні писанки

Великодні писанки

2013 рік у Києві – це Рік дитячої творчості, тож у закладах культури по свій столиці відбуваються цікаві мистецькі заходи. Не відстає від інших мікрорайонів і Відрадний: тут заплановані виставки, концерти та майстер-класи. Пропонуємо вашій увазі перелік мистецьких заходів, які можна відвідати на Відрадному впродовж квітня.

- 5 квітня. Клуб «Лідер» (вул. Ярослава Галана, 2) та клуб «Здоров’я» (вул. Михайла Донця, 17/46) запропонують відвідувачам концерт та спортивне дитяче шоу з показовими виступами спортсменів (художня гімнастика, важка атлетика, рукопашний бій). Заходи присвячені Всесвітньому дню здоров’я «Ми – за здоровий спосіб життя».

- протягом квітня Центр дитячої та юнацької творчості (вул. Героїв Севастополя, 35) влаштує огляд художніх колективів, які в цього року підтверджують звання «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив».

- протягом квітня у Центрі дитячої та юнацької творчості (вул. Героїв Севастополя, 35) відбудеться Районний туристський зліт.

- протягом квітня у Бібліотеці імені Вершигори (бул. Івана Лепсе, 34) відбуватиметься майстер-класи для дітей з виготовлення писанок. Цикл майстер-класів називається «Писанка мальована, з любов’ю подарована».

Відвідайте ці цікаві заходи разом з дітьми та проведіть час цікаво!

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


2 + сім =