Результати виборів на Відрадному | Відрадний

Результати виборів на Відрадному

Шкуро і Хитрик: нерівний двобій

Шкуро і Хитрик: нерівний двобій

Минуло вже два дні після виборів: ми знаємо, що новим Президентом України стане Петро Порошенко, а мером Києва – Віталій Кличко. З результатами голосування до Київради поки що все не так чітко, але вже відомо, що серед столичних депутатів будуть і колишні регіонали, і «люди Черновецького». Як же відбувалося голосування на Відрадному? Про це читачам сайту vidradnyi.com розповідає секретар комісії Дільничної виборчої комісії на дільниці №800931 Валерій Дудко.

Виборча дільниця №800931 належить до 54 округу, що межує із 53 округом. Вона працювала у 173 школі, на проспекті Відрадному, 20. «Порушень не було. Але багато людей скаржилися на відсутність себе в списках, – каже Валерій Дудко. – Одні виборці були в місцевих списках, але не були в Президентських і навпаки».

Крім того, питання з чергами торкнулося й цієї дільниці. Довжелезних черг на вулиці, як на Соломнці, тут не було, але все ж доводилося постояти. «Люди скаржилися на черги, йшли, не дочекавшись, але у нас після 15:00 в черзі були 5-6 чоловік, а після 19:00 взагалі вільно, – розповідає секретар ДВК. – Загалом, з 1886 виборців на дільниці проголосувало 1210».

Кого обрали?

Результати виборів на цій дільниці – мініатюрна копія загальноукраїнського волевиявлення. Тож Президентом тут обрали Петра Порошенка. З усіх виборців дільниці, які прийшли проголосувати, за Порошенка віддали голос 743 людини. За Юлію Тимошенко – 136 людей, за Олега Ляшка – 76, за Анатолія Гриценка – 74, за Сергія Тігіпка – 50.

Мером на дільниці обрали Віталія Кличка (він набрав 728 голосів). За Олександра Омельченка проголосували 97 чоловік, за Володимира Бондаренка – 87, за Лесю Оробець – 76, за Миколу Катеринчука – 54.

Серед партій до Київради відрадненці віддали перевагу «Удару» Віталія Кличка (531 голос). Друге місце посіла Радикальна партія Олега Ляшка (109 голосів), третє – «Самопоміч» (73 голоси), четверте – «Батьківщина» (64 голоси), п’яте – «Свобода» (55 голосів).

Щодо мажоритарників, то на дільниці №800931 обрали нового-старого кандидата: серця виборців підкорив Максим Шкуро від Удару, який раніше тривалий час був у Батьківщині. Він набрав 512 голосів. Тетяна Хитрик від Батьківщини отримала 121 голос, Інна Каїмова від Радикальної партії Ляшка – 108 голосів, Микола Шило зі «Свободи» – 99 голосів, Віктор Щербаков із «Зелених» – 52 голоси.

Нульова підтримка

Цікаво, що у президентських перегонах на цій дільниці жодного голосу не отримали Ренат Кузьмін, Василь Куйбіда, Володимир Саранов та Василь Цушко. Найменш популярними кандидатами у мери стали Валерій Кондрук, Андрій Миргородський та Олег Дерев’янко (1, 2 і 3 голоси відповідно). Серед партій пасли задніх «Патріотична партія України» (0 голосів) і «Пробудження» на пару з «Українською народною партією» (по 1 голосу). Серед мажоритарників явних аутсайдерів не виявилося: щонайменше (8 голосів) отримав Сергій Бащенко.

А ви вже знаєте результати голосування на своїй дільниці?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Результати виборів на Відрадному”

  1. [...] ми писали про підсумки виборів 2014 на одній з дільниць 54 округу, що на Відрадному. Загалом на 54 окрузі у мажоритарних [...]

Напишіть відгук


один + = 5