Ремонти у лікарнях Відрадного: утеплення і заміна батарей | Відрадний

Ремонти у лікарнях Відрадного: утеплення і заміна батарей

Лікарня №6 (Медмістечко)

Лікарня №6 (Медмістечко)

З настанням осені Київська міська державна адміністрація почала «пачками» видавати розпорядження про утеплення комунальних закладів та їх підготовку до опалювального сезону. Громадськості залишається лише прослідкувати, чи профінансовані роботи будуть справді виконані! Пропонуємо відрадненцям ознайомитися з переліком запланованих ремонтних робіт у лікарнях і поліклініках мікрорайону, а трохи згодом – перевірити їхнє виконання.

Розпорядження КМДА №890 від 11 вересня 2015 року затвердило додаткові заходи щодо підготовки медичних закладів до осінньо-зимового періоду. Згідно з цим документом, ремонтні роботи мають бути проведені у таких поліклініках і лікарнях:

1. Дитяча клінічна лікарня №4 Солом’янського району м. Києва (пр. Комарова, 3). Ремонт покрівель та фасадів, ремонт та утеплення вікон і дверей, герметизація вводів (на це виділено 36 тис. 900 грн), ремонт зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж, систем опалення та гарячого водопостачання (56 тис. 140 грн).

2. Київська міська клінічна лікарня №6 (пр. Комарова, 3). Ремонт покрівель та фасадів, ремонт та утеплення вікон і дверей, герметизація вводів, ремонт систем водопостачання, водовідведення та сантехнічного обладнання, ремонт зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж, ремонт та встановлення вузлів обліку енергоносіїв (виділено 90 тис. грн), інші роботи (5 тис. грн).

3. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Солом’янського району м. Києва» (пр. Комарова, 3). Ремонт та заміна радіаторів (50 тис. грн).

4. КНП «Консультативно-діагностичний центр Солом’янського району м. Києва» (вул. Гарматна, 36). Підготовка теплового пункту (повірка вимірювальних виробів, гідравлічні випробування, промивка інженерних мереж тощо) – 22 тис. грн.

5. Київський міський пологовий будинок №5 (пр. Червонозоряний, 2). Він хоч і не на Відрадному, але саме до нього найчастіше «приписуються» жінки нашого мікрорайону. Ремонт зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж, обладнання теплопунктів та котелень, сантехнічного обладнання (10 тис. грн), ремонт покрівель та фасадів, ремонт та утеплення вікон і дверей, герметизація вводів(30 тис. грн).

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


дев'ять + 4 =