Ремонти, будівництво і фестиваль: Громадський бюджет на Відрадному | Відрадний

Ремонти, будівництво і фестиваль: Громадський бюджет на Відрадному

Стадіон НАУ

Стадіон НАУ

Громадський бюджет участі здійняв хвилю активності серед мешканців усіх районів Києва: ще б пак, адже за допомогою цього інструменту можна було вибороти немало грошенят для реалізації свого проекту. Серед переможців цієї «акції» минулого року було багатсько освітніх закладів, отож відзначилися і школи Відрадного. Зараз переможці активно витрачають «зароблені» кошти: проводять акції, ремонтують приміщення, будуть спортивні майданчики тощо. Сайт Солом’янської районної державної в місті Києві адміністрації оприлюднив свіженький звіт про стан реалізації проектів-переможців за рахунок коштів «Громадського бюджету міста Києва». Пропонуємо вам дізнатися, що вже зроблено, а що саме зараз робиться у нашому районі за ці кошти!

Спеціалізована школа №52, вул. Донця, 16

1. Обладнання та ремонт актового та спортивного залів школи. У рамках цього проекту мали провести капітальний ремонт спортзалу та закупити обладнання для актового та спортивного залу. Із запланованих майже 2 млн грн на цей проект школа, станом на 1 листопада, отримала лише майже 390 тис. грн. Нині у спортзалі тривають ремонтні роботи. Планується за 2 тижні (від 1 листопада це 15 листопада) завершити всі роботи. Обладнання частково завезено, а от торги із закупівлі тренажерів не відбулись через відсутність учасників. Отож, 19 листопада має відбутися другий аукціон – сподіваємося, школі цього разу пощастить, і тренажери все-таки будуть закуплені. Крім того, зараз триває процедура закупівлі аудіообладнання для залу.

2. Лабораторія робототехніки. Із 2 млн запланованих коштів школа отримала на реалізацію цього проекту 1 млн і майже 23 тис. грн. Ремонтні роботи планують завершити з дня на день, а от обладнання поки завезено не все – 80%. Тривають укладання договору із закупівлі меблів та переговорна процедура із закупівлі комп’ютерів.

3. Лабораторія відео, дизайну та реклами. Тут із майже 2 млн грн запланованих коштів школі надали 744 тис. грн. Ремонтні роботи планують завершити 15 листопада. Обладнання для облаштування цієї медіа-лабораторії завезено на 50 %. Торги із закупівлі фотокамер не відбулися через відсутність учасників. Отож, скоро мають відбутися повторні торги.

4. Зразкова пришкільна територія. Замість запланованих 2 млн грн школа отримала 1,5 млн грн з гаком. За ці гроші вдалося частково виконати роботи. Нині ж тут встановлюють огорожі та освітлення. Приблизно посередині листопада планують завершити всі роботи.

5. Стадіон СШ №52 – путівка до здорового способу життя. А на цей проект школі дали вдвічі менше коштів, ніж треба: 926 тис. грн замість 2 млн грн. За ці гроші, як ми вже писали, завершують ремонт футбольного поля: укладають покриття, встановлюють освітлення. До середини листопада роботи можуть бути завершені.

52 школа Київ

52 школа Київ

SolomaFest-2018

«SolomaFest 2018 – free open air на Солом’янці» – так називався гучний музичний фестиваль, що відбувся 25 вересня на стадіоні Національного авіаційного університету (цей стадіон примикає до парку «Відрадний»). Проект повністю реалізований. На нього мали виділити півтора мільйони гривень, а виділили 1492 тис. 500 грн – майже всю необхідну суму. Чекаємо на подібний фест у наступному році!

Школа №173, пр. Відрадний, 20

Капітальний ремонт харчоблоку. Замість загальних майже 2 млн грн школа отримала 118 тис. грн на обладнання та інвентар для харчоблоку та майже 432 тис. грн на сам капітальний ремонт харчоблоку. По частині обладнання (на стелажі хотіли витратити 150 тис. грн) торги не відбулися двічі, тому зараз готується повторна закупівля. Інше обладнання буде завезене після завершення ремонтних робіт. Нині триває капітальний ремонт харчоблоку, одночасно з ним – ремонт вентиляції (не за рахунок коштів Громадського бюджету). Нам би хотілося, щоб у закладів освіти не було такої мороки, як повторні торги і недостатнє фінансування. Інша справа – коли ви купуєте квартиру yaskraviy.com і облаштовуєте нове помешкання швидко і на свій смак!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


дев'ять − = 5