Ремонт велосипедів: Київ, вулиця Суздальська | Відрадний

Ремонт велосипедів: Київ, вулиця Суздальська

Ремонт велосипедів Київ Відрадний

Ремонт велосипедів Київ Відрадний

Карантин карантином, а життя на Відрадному потихеньку стає жвавішим. Відкриваються нові вуличні кав’ярні, піцерії, зарядні станції для електрокарів… Настала черга і тихенької вулиці Суздальської. Тут незабаром відкриють сервіс з ремонту велосипедів!

Вулиця Суздальська, 25 – така адреса нового велосервісу. За цією ж адресою працює продуктовий магазин «Гастрономчик»: два приміщення розташовані буквально пліч-о-пліч. Знайти ремонт велосипедів на Суздальській дуже просто: він розташований прямо навпроти місцевого скверу.

Станом на середину квітня 2021 року, сервіс виглядає так: це невеликий магазин з двома сходинками на вході та написом «Товари для тварин» на склі (насправді, зоотоварами тут не торгуватимуть: наліпка на склі залишилася від попереднього бізнесу). Працівники роблять ремонт у приміщенні, підводять до нього електрику, і зовсім скоро вело сервіс розпочне свою роботу.

На нашу думку, вулиця Суздальська у Києві – доволі вдале місце для сервісу з ремонту велосипедів, хоча на перший погляд цей шматок району здається занедбаним і не надто людним.

-        По-перше, велосервіс розташований у приватному секторі, а тут завжди є багато охочих поганяти на двох колесах;

-        По-друге, завдяки локдауну та транспортним обмеженням вело транспорт стає популярнішим: все більше людей користуються велосипедами, щоб дістатися на роботу; все більше людей проводять час на спортивних майданчиках https://tresha.com.ua/ і загалом на свіжому повітрі;

-        По-третє, у зовсім недалекому майбутньому до семи новобудов, ведених на території Кисневого заводу, заселяться тисячі людей: в частини з них будуть велосипеди, які час від часу треба буде ремонтувати;

-        По-четверте, у районі вистачає молодих батьків з візочками, яким також деколи треба ремонтувати чи підкачувати колеса. Якщо вело майстерня візьметься і за такі замовлення, ціни їй не буде.

Веломайстерня Суздальська Київ

Веломайстерня Суздальська Київ

Отож, появу сервісу з ремонту велосипедів на Суздальській можна тільки вітати. Залишається лише дочекатися офіційного відкриття та дізнатися, які розцінки на ремонт велосипедів діятимуть у цій майстерні.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 6 = десять