Ремонт у парку Відрадний: найцікавіші фото | Відрадний

Ремонт у парку Відрадний: найцікавіші фото

 

Триває реконструкція парку Відрадний: київзеленбудівці та працівники підрядних організацій поспішають вимостити нові доріжки, озеленити територію відпочинкової зони та оздобити парк іншими цікавими «бонусами». До кінця травня ремонт має завершитися, тому пропонуємо вам зараз переглянути найцікавіші фото реконструкції та подивитися, що нового з’явиться у нашому парку!

Вулична плитка на вході до парку

Вулична плитка на вході до парку

Розпочалася реконструкція з перекладання тротуарної плитки на центральному вході до парку – через дорогу від кінотеатру «Тампере». Стару плитку робітники виймали, оглядали, а потім знову формували з них підхід до парку. Щоправда, оббиті та потріскані елементи плитки пішли в «утиль»: для оновлення використовували лише вцілілі та новесенькі будматеріали.

Ремонт у парку Відрадний

Ремонт у парку Відрадний

Потім біля бювету у парку Відрадний встановили інформаційний щит з візуалізацією проекту. До початку літа на території зеленої зони запланували облаштувати «живий» лабіринт (з кущів), спортивний майданчик з тренажерами під відкритим небом, сцену, додатковий дитячий майданчик для найменших відвідувачів парку, висадити молоді дерева та кущі. Паркани парку (ми це бачили як раз біля бювету) ретельно почистили, застосовуючи спеціальний миючий апарат. Він був схожий на надежные мойки высокого давления, які зараз часто використовують для чищення будівель та парканів.

Новий дитячий майданчик

Новий дитячий майданчик

Новий дитячий майданчик облаштовують прямо біля «старого» майданчику «Roshen». А трошки поодаль, там, де раніше старші діти грали у футбол, роблять міні-футбольне поле, обгороджене зеленим парканом-сіткою.

Завезення чорнозему

Завезення чорнозему

На галявині біля дитячого майданчика, окрасою якого завжди були велетенські камені-булижники, додасться ландшафтного дизайну: сюди завезли чорнозем і облаштували додаткові клумби.

Трактор у повітрі

Трактор у повітрі

Ви могли пропустити таку цікавинки, але ми її сфотографували: зрізуючи ґрунт для формування доріжок, трактор «завис у повітрі», спираючись лише на ківш і грейдер. Нагадаємо: про те, як роблять доріжки у парку, ми робили окрему публікацію.

Формування ровів для кущів

Формування ровів для кущів

Нові лінії кущів висадили тепер по сторонах від гірки, що веде від сонячного годинника до озера, а також уздовж сходів на початку озера. Трактор спеціальною вузькою насадкою вирізав вузький рів, аби комунальники могли посадити туди саджанці кущів.

Доставка чорнозему

Доставка чорнозему

Для створення клумб у кількох частинах парку висипали просто велетенські гори чорнозему!

Лабіринт у парку Відрадний

Лабіринт у парку Відрадний

Але висотний рекорд подолали працівники КП УЗН Солом’янського району, які задля перевірки й коригування лабіринту піднялися у повітря у кабінці спеціального крану :)

Ремонт у парку

Ремонт у парку

Сподіваємося, оновлений парк сподобається усім своїм відвідувачам: сім’ям з дітьми, любителям собак, спортсменам, тим, хто відвідує парк щодня або відпочиває на вихідних! А у вас вже є улюблена частина парку Відрадний, відремонтована цими днями?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


5 − = один