Ремонт освітлювальних мереж на Героїв Севастополя | Відрадний

Ремонт освітлювальних мереж на Героїв Севастополя

Ремонт освітлення

Ремонт освітлення

Мешканці Відрадного вже кілька тижнів спостерігають за метаморфозами освітлення на вулиці Героїв Севастополя: спочатку на одній стороні вулиці демонтували всі придорожні ліхтарі, потім встановили на їхньому місці нові опори, але без освітлювальних елементів. Тепер ремонтні роботи дісталися й протилежного боку вулиці: біля парку Відрадний і далі до швидкісного трамваю лежать «викорчувані» ліхтарні стовпи, а бурильна техніка їздить слідами цих руйнувань та пробурює на місці старих стовпів місцини для нових. Що принесе місцевим мешканцям ремонт освітлювальних мереж і коли він закінчиться? Давайте розберемося разом.

Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення проводиться не просто так: за його допомогою «Київміськсвітло» прагне замінити старі ртутні світильники на нові – світлодіодні. Ці, як зазначають фахівці, значно економніші, екологічніші, та й вулиці з таким освітленням виглядають більш привабливо.

Ми знайшли детальну інформацію про ремонт на сайті Прозорро, отож можемо поділитися цими даними і з вами :) Тендер на капітальний ремонт «Київміськсвітло» розпочало ще у червні цього року, а аукціон відбувся 4 липня. На ремонтні роботи було виділено 5 млн 169 тис. грн – саме у таку копієчку нині влітають більш сучасні технології освітлення.

Буріння для встановлення ліхтаря

Буріння для встановлення ліхтаря

Згідно з інформацією на Прозорро, завершити ремонт працівники мають до 21 грудня 2018 року. Отож, до цього часу варто буде потерпіти «розкидані» вулицею стовпи з дротами, що стирчать навсібіч, та перебої з електрикою (нещодавно від них постраждали навіть МАФи біля кінотеатру «Тампере»: у кав’ярні «КофейОк» неможливо було замовити каву, а у сусідньому магазинчику дитячих речей – «пробити» товар).

Ось, що ми змогли дізнатися про нові ліхтарі:

* Нові світлодіодні світильники працюватимуть на гарантії. Мінімальний термін їхньої експлуатації – 60 місяців, тобто 5 років після ремонту нм можна буде не хвилюватися.

* Усі нові ліхтарі матимуть змогу регулювати рівень світла від 0% (вимкнений режим) до 100% (найяскравіший режим), разом з тим регулюватися має кожен відсоток освітленості (тобто, «Київміськсвітло» матиме змогу увімкнути 50% світла, 51%, 52% і так далі).

* Керувати роботою світильників можна буде дистанційно, тобто для цього працівникам не треба буде під’їжджати до ліхтаря і демонтувати його.

* Опори ліхтарів служитимуть щонайменше 15 років: вони захищені цинковим покриттям способом гарячого цинкування.

* Загальна гарантія на роботу нової освітлювальної мережі – 10 років.

* Підрядником з виконання ремонтних робіт є «Домобудівний комбінат – 7». У той час, коли домобудівні комбінати ремонтують системи вуличного освітлення, квартиру все ж краще купити у tradicia.kiev.ua - цей житловий комплекс збудувати фахівці зі зведення саме житлових будинків.

Маємо надію, всі ремонтні роботи будуть проведені вчасно та якісно, і мешканці нашого району гідно оцінять це оновлення!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


шість − = 1