Ремонт інвалідних візків на Відрадному | Відрадний

Ремонт інвалідних візків на Відрадному

Інвалідний візок

Інвалідний візок

У нашому мікрорайоні, як і по всьому Києву, нарешті стає більше пандусів. Це означає, що люди з обмеженими можливостями, які раніше були буквально замкнені у своїх домівках, починають частіше виїжджати на вулицю і активніше використовувати інвалідні візки. Ця тема стосується багатьох: і тих, хто обмежений у рухах з самого малечку, і тих, хто став малорухомим внаслідок захворювань у зрілому віці, і тим, хто повернувся з війни з важкими пораненнями… Разом з більшою доступністю вулиці, наші сусіди отримують і кращу систему обслуговування візків: нині вже у кожному районі столиці можна знайти відповідні сервісні центри. У цьому матеріалі ми зібрали точки ремонту інвалідних візків на Відрадному.

1. Пр. Відрадний, 107. Тут роблять ремонт, заміну основ, комплектуючих, сполучних елементів і вузлів, виточування втулок (латунь, полімерні матеріали), зварювання опор, каркасів, підніжжя. Також пропонують регулювання гальмових, що рухаються, і нерухомих механізмів, виготовлення міцних підлокітників, підніжжя, ремонт механічних механізмів управління. Складність ремонту тут оцінять за фото, або ж можуть вислати майстра до клієнта. «Можливий ремонт на місці і в майстерні, – кажуть на проспекті Відрадному, 107. – Заявки приймаються з 8:00 до 21:00 без вихідних». Окрім того, постійним клієнтам сервісу обіцяють знижки. Контакти майстерні: (067) 740-33-98.

2. Магазин Baldinelli. Це мережа магазинів медтехніки у Києві, де серед усього можна купити й інвалідні візки. Найближчий до нашого району магазин розташований на пр. Перемоги, 80/57 – біля Берестейської. Тут можна купити різноманітні візки – механічні та з електроприводом, економні та більш дорогі, легкі візочки для дітей з ДЦП, крісла-каталки для душу: http://baldinelli.ua/reabilitaciya/invalidnie-kolyacki/jelektrokoljaski . Контакти магазину: (044) 338-05-58, (050)351-71-91, (067)381-50-51.

3. Шиноремонт на Виборзькій, 75/79. За телефонами (044) 237-53-80, (044) 911-17-23 та (044) 713-24-60 ви можете зв’язатися з майстрами сервісу, описати свою проблему та забронювати час відвідин майстерні (щ дуже зручно, адже вам не треба буде чекати у черзі, поки вас почнуть обслуговувати). Тут ремонтують не тільки інвалідні візки – спектр послуг сервісу достатньо широкий: ремонт вантажівок, автобусів, тролейбусів, мотоциклів, велосипедів, а також встановлення автоапаратури. Отож, краще попередньо уточнити за телефоном, чи зможуть тут впоратися із вашим питанням.

4. Магазин Ваше здоров’я. Тут інвалідні візочки не ремонтують, проте можуть порадити, де краще це зробити. А загалом, у цій мережі магазинів, один з яких розташований на вул. Героїв Севастополя, 25 (біля Медмістечка), продають нові та беушні інвалідні візки (для дітей та дорослих), електровізочки, крісла-каталки, тростини, милиці та різноманітні деталі інвалідних візків. Телефон відрадненського магазину: (044) 497-23-12.

* Фото з сайту bpmobility.com

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− два = 0