Ремонт Індустріального мосту: як там тепер пройти пішки? | Відрадний

Ремонт Індустріального мосту: як там тепер пройти пішки?

Вже цими вихідними розпочався капітальний ремонт Індустріального шляхопроводу. Він триватиме всю весну і закінчиться наприкінці травня 2021 року. Для проведення робіт обмежили і автомобільний, і пішохідний рух мостом. Машинам залишили лише півтори смуги, але з пішоходами вийшло ще гірше. Ми на собі випробували пішохідний «маршрут» Індустріальним шляхопроводом у перший день ремонту, отож ділимося з вами цією інформацією, як першопрохідці.

Ремонт Індустріального мосту

Ремонт Індустріального мосту

Зараз ремонтні роботи лише почалися: стартували вони з тієї половини шляхопроводу, що ближче до Солом’янки, а не до Шулявки. Отож, вселенські затори чекають на тих, хто тепер спробує проїхати у будній (та й у вихідний :) ) день з Відрадного чи Борщагівки у бік центру. Перед самим мостом тепер утворюється «пляшкове гирло», отож стояти в корках там доведеться дуже довго. Під часу ремонту на шляхопроводі оновлять і асфальтне покриття, і металеві загорожі. Сподіваємося, для них використають якісний український метал https://tepsteel.com/ , отож оновлений міст прослужить довго.

Як це виглядає: крайню праву смугу у перший же день ремонту зайняла важка будівельна техніка (КАМАЗи, автокрани), і ще й до того ж частину сусідньої смуги відгородили для маневрів ремонтників. До зупинки громадського транспорту на Індустріальному мості у бік центру під’їхати тепер взагалі неможливо. Отож, їдучи у той бік, запам’ятайте:

Вийти з маршрутки ви зможете або перед Індустріальним шляхопроводом, або вже далеко після нього: під мостом в бік Шулявської чи аж в районі Польової, якщо їдете в сторону КПІ.

Якщо якимось дивом на завантаженій дорозі водій маршрутного таксі зможе зупинитися і висадити вас в кінці шляхопроводу (за зупинкою), то ви все одно побачите не дуже втішну картину. Пройтися тротуарною частиною шляхопроводу назад (наприклад, якщо вам треба пересісти на транспорт в сторону Солом’янки) все одно не можна буде: вона повністю перекрита ремонтниками.

Індустріальний міст ремонт

Індустріальний міст ремонт

Отож, для того щоб перейти на транспорт, який їде у бік Караваєвих Дач, вам доведеться пройти надзвичайно довгий «серпантин». Спершу – спуститися сходами під міст:

Індустріальний міст 2021

Індустріальний міст 2021

Далі – пройти закрученою доріжкою аж у бік «Аркадії»:

Ремонт Індустріального шляхопроводу

Ремонт Індустріального шляхопроводу

Біля «Аркадії» – піднятися сходами знову на цей же міст (тільки вже на ту його частину, що ближче до Шулявки), перейти весь міст, знову спуститися сходами під нього:

Індустріальний шляхопровід

Індустріальний шляхопровід

А потім – пройти через приміщення з касами швидкісного трамваю, вийти на вулицю, спуститися сходами, перейти дорогу і нарешті дістатися зупинки громадського транспорту у бік Караваєвих Дач.

Нічогенька прогулянка, правда? Тому до кінця весни радимо оминати Індустріальний шляхопровід, особливо якщо ви – людина похилого віку, йдете з дитячим чи інвалідним візком, дуже поспішаєте по справах. Краще обрати інший маршрут, адже Індустріальний шляхопровід усі три місяці буде максимально дискомфортним місцем.

Завершивши ремонт «солом’янської» частини шляхопроводу, комунальники, вочевидь, перейдуть до «шулявської» частини, тому незручності перенесуться вже туди. Тримаймося! :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 − = чотири