Реклама на Відрадному: як краще просувати бізнес? | Відрадний

Реклама на Відрадному: як краще просувати бізнес?

 

Зовнішня реклама

Зовнішня реклама

У наш час представники бізнесу звертають увагу споживачів на свої товари та послуги, як тільки можуть. Частина потенційних клієнтів «крутиться» в онлайні: там на них чекає інтернет-реклама, різноманітні розсилки та анонси акцій. Але і в реальному житті достатньо споживачів, які можуть стати постійними клієнтами вашого магазину, перукарні, кав’ярні чи клініки. Як же найкраще привернути їхню увагу? Як обрати оптимальний формат реклами, не витративши при цьому гроші на вітер? Роздивімося, які види зовнішньої реклами на Відрадному найпопулярніші і які приживаються якнайкраще.

1. Оформлені вітрини. Відрадний – «спальний» район, як прийнято про нього говорити. Отож, хоч тут і немає великих торговельно-розважальних комплексів із гіпермаркетами, житлові квартали помережані невеличкими магазинами, кав’ярнями та банками. Більшість із них застосовують брендування фасаду та вікон – завішують їх таким чином, щоб здалеку привернути увагу до своїх акцій, товарів та послуг. Такий вид реклами у нашому мікрорайоні можна назвати найпопулярнішим і найдієвішим: він зустрічається часто та добре інформує споживачів.

2. Штендери. Це реклама, надрукована на банерному матеріалі невеликого розміру, що стоїть на металевих ніжках. Так звана «виносна» реклама часто стоїть на вході до кав’ярень та магазинів, закликаючи покупців заходити на свіжу каву, по знижки і тому подібне. Такий вид реклами доволі мінливий: він дозволяє швидко реагувати на зміни асортименту та акцій, отож може швидко донести цю інформацію до споживачів. Однак на Відрадному зі штендерами не все так просто: їх часто нівечать противники вуличної реклами – розпорюють полотна або замальовують рекламні слогани.

3. Вивіски. Також частенько у нашому районі можна побачити рекламні вивіски. Вони нікому не заважають, тому залишаються цілими й неушкодженими. А ще, приманюють до магазинів та інших закладів відвідувачів, отож виконують свою функцію повністю. Ви можете замовити вивіску, штендер, гарне офомлення вітрини, а потім подивитися, який із цих способів краще відгукується у вашому бізнесі. Якісне виготовлення реклами в AMS Print слід замовляти у професіоналів: вони пропонують і якісніші матеріали, і краще оформлення.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 − сім =