Рейтинг вишів 2021: НАУ, КПІ та КНЕУ – в лідерах | Відрадний

Рейтинг вишів 2021: НАУ, КПІ та КНЕУ – в лідерах

Національний авіаційний університет

Національний авіаційний університет

Завершилася вступна кампанія, і нарешті випускники шкіл дізналися, до яких вишів їм вдалося вступити на бюджет чи на контракт. Система зарахування нових студентів до українських закладів освіти регулярно змінюється, і завдяки новаціям ми маємо можливість бачити нові й цікаві рейтинги вишів. Виходячи з цьогорічного вступу, навколо Відрадного зосереджені найбільш популярні університети серед абітурієнтів всієї України!

Якщо роздивитися статистику кількості заяв, поданих абітурієнтами-2021 до вишів, спершу ми побачимо інформацію, що на першому місці традиційно розмістився Національний університет імені Тараса Шевченка. До нього прагнули потрапити майже 53 тисячі цьогорічних вступників. Другий у рейтингу – Львівський національний університет імені Івана Франка з майже 47 тисячами вступників. Це – незмінні лідери рейтингів закладів вищої освіти.

Далі ж у списку – найприємніші для відрадненців цифри. Київський політехнічний інститут, до якого з нашого району просто рукою подати, посів третє місце рейтингу: до нього прагнули вступити 45,5 тисяч дівчат та хлопців. Одразу за КПІ у рейтингу розташувався рідненький Національний авіаційний університет з майже 38,5 тисячами заяв від вступників.

Далій у рейтингу йдуть Львівська політехніка, Харківський національний університет імені Каразіна та Київський національний торговельно-економічний університет, що на Лісовій.

Після нього ж у рейтингу бачимо ще один територіально близький виш – Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, корпуси якого розташовані між Шулявською та Берестейською. До цього закладу подали заяви майже 26 тисяч вступників. Отож, можемо говорити про те, що Відрадний буквально оточений кільцем із популярних вишів з високою якістю навчання.

З усієї «відрадненської» трійки університетів-лідерів (КПІ, НАУ, КНЕУ) 26,5 тисяч вступників подали заяви на бюджет до КПІ, майже 18 тисяч – на бюджет до НАУ та майже 11 тисяч – на бюджет до КНЕУ.

Щодо складності потрапляння до цих вишів, до середній конкурсний бал до КПІ цьогоріч був 164,9, середній конкурсний бал до НАУ – 157,2, а до КНЕУ – 161,3. Батьки цьогорічних абітурієнтів зазначають, що не хвилюватися можна було вступникам із рівнем 190 і більше, проте на деякі престижні спеціальності на кшталт комп’ютерної інженерії і 190 балів було замало, аби потрапити на бюджет. Ті ж, хто мав скромніший бал, могли розраховувати на везіння або вдало розставлені пріоритети при поданні заявок на різні спеціальності.

Вступна кампанія-2021 завершилася, отже, вітаємо всіх новоспечених студентів та їхніх батьків!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× три = 18