Рейд по супермаркетах | Відрадний

Рейд по супермаркетах

Йогурт у магазині

Йогурт у магазині

21 червня о 12:00 мешканці Відрадного можуть приєднатися до корисної акції. Саме о цій порі на Шулявській біля монумента танку (на проспекті Перемоги, 50) зберуться активісти, що борються за свіжі продукти у супермаркетах. Разом вони проведуть рейд у рамках акції «Досить труїти українців!»

«Прийшов. Побачив. Не купив!» – таке гасло матиме зустріч небайдужих споживачів. Вони разом відвідають один із магазинів продовольчих товарів та подивляться, чи свіжі продукти продають на полицях супермаркету. Який саме магазин інспектуватимуть активісти – поки що не зазначають. Це й не дивно, адже, якщо менеджери магазину знатимуть про рейд споживачів, заздалегідь викладуть на полиці лише товар із нормальним терміном придатності.

Кампанія «Досить труїти українців!» скерована на блокування простроченої продукції. Окрім того, каже організатор акції Артем Стельмашов, кияни мусять знати про свої права та вміти їх захищати, починаючи від спілкування з адміністрацією закладу і закінчуючи оформленням скарги на магазин. «Такими діями ми заохотимо підприємців – до сумлінності і поваги», – відзначає Артем Стельмашов.

Приєднуйтеся до рейду споживачів і приходьте до монумента танку 21 червня о 12:00!

До речі

На парламентських виборах 2012 року Артем Стельмашов балотувався до Верховної Ради України, як безпартійний. Його округ був розташований на Відрадному – це виборчий округ №222.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Рейд по супермаркетах”

  1. [...] активіст. Тривалий час він займався громадськими перевірками продуктів у великих магазинах та виборював утеплення звичайної хрущовки бюджетним [...]

Напишіть відгук


вісім − = 5